Februāra akcijas

akcijas

coral club atlaides

Koraļļu kluba akcijas 2016.gada februārī.

Atkal mēnesis ir pagājis un atkal tiek piedāvātas jaunas akcijas Koraļļu kluba produktiem. Joprojām tiek pagarināta akcija uz uzlīmēm, kas pasargā no mobīlo telefonu un citu sadzīves iekārtu elektromagnētiskā lauka – Neitronik. Tām akcijas piedāvājums 3+3 – pērkot 3, saņem 3 dāvanā. Manuprāt lieliska akcija un iespēja aplīmēt visas savas sadzīves elektroiekārtas.

Akcija 4+1 uz diviem Koraļļu kluba produktiem – Fikotēnu un Spirulīnu. Fikotēns ar nanoklāsteriem ir bioloģiski aktīvs komplekss no ūdenszālēm dunaliellas un spirulīnas, kas satur 16 karotinoīdus, beta karotīnu un minerālvielas. Tas ir spēcīgs antioksidants, kurā esošie nanoklāsteri vēl vairāk pastiprina tā uzsūkšanos un šūnu atjaunošanās spējas. Tas nodrošina uzturvielu labāku uzsūkšanos, vispārēju veselības stāvokļa nostiprināšanu, palēnina novecošanās procesus, novērš brīvo radikāļu izraisītos bojājumus un tā antibakteriālā aktivitāte veicina redzes atjaunošanos.

Par otro kacijas produktu spirulīnu vairāk lasiet rakstā šeit: https://vesels.eu/kas-ir-spirulina/

Batoniņi starp ēdienreizēm ir lielisks saldumu un bulku aizstājējs, ja dienas laikā gribas ko iekost. Šie batoniņi ir dabīgas augu valsts izcelsmes un satur visas organismam  nepieciešamās uzturvielas: olbaltumvielas, šķiedrvielas, nepiesātinātās taukskābes, ogļhidrātus un vitamīnus un minerālvielas. Batoniņi nesatur cukuru, krāsvielas, konservantus un ir ar zemu kaloriju daudzumu. Izmantojiet šo akciju, lai papildinātu savu un bērnu uzturu ar veselīgām uzkodām starp ēdienreizēm.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *