E vitamīns

E vitamīns

Izmantojot produktu E vitamīns no Koraļļu kluba, tiek uzturēta daudzu svarīgu sistēmu (sirds un asinsvadu, reproduktīvā, imūnsistēmas) darbība un kavēta nopietnu ar E vitamīna trūkumu saistīto slimību attīstība.

Kā antioksidants, E vitamīns novērš šūnu bojājumus, aizkavējot lipīdu (tauku) oksidāciju un brīvo radikāļu veidošanos, kā arī aizsargā citus taukos šķīstošos  vitamīnus no noārdīšanās ar skābekli, veicina to labāku uzsūkšanos organismā.

E vitamīna svarīgā loma izpaužas tādējādi, ka tas novērš audu pārsātināšanu ar skābekli, veicinot šūnu elpošanu un izturības palielināšanos. Tāpēc sportistiem un cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu ir nepieciešams regulāri papildināt organisma E vitamīna rezerves.

E vitamīns novērš eritrocītu sabrukšanu, kapilāru caurlaidības un trausluma palielināšanos, samazina asins recēšanu un novērš asinsvadu trombu veidošanos, piedalās hēma un olbaltumvielu biosintēzē, šūnu dalīšanās procesā, placentas attīstībā, hormona gonadotropīna un dzimumhormonu sintēzē. Tādējādi, E vitamīns piedalās svarīgāko endokrīno dziedzeru darbībā, novērš aterosklerozes attīstīšanos, aizkavē deģeneratīvi distrofiskas izmaiņas sirds muskulī un skeleta muskulatūrā, uzlabo miokarda barošanu un kontraktivitāti.

E vitamīnam ir svarīga loma selēna vielmaiņā organismā, jo selēns ir antioksidants, kas aizsargā šūnu membrānas no  brīvo radikāļu negatīvās iedarbības. Turklāt, E vitamīnu dēvē par “jaunības vitamīnu”, jo tas palēnina novecošanās procesus, aizkavē ar novecošanu saistītas pigmentācijas parādīšanos, E vitamīns ir nepieciešams starpšūnu telpas kolagēna un elastīgo šķiedru veidošanai, atjauno epidermu, regulē ādas ārējā slāņa ūdens līdzsvaru, aizsargājot to no izžūšanas.

Papildinot ikdienas uzturu ar produktu E vitamīns, tiek veikta:

  • aterosklerozes, sirds un asinsvadu slimību profilakse;
  • dzimumdziedzeru funkcijas uzturēšana;
  • imūnsistēmas stiprināšana;
  • deģeneratīvu izmaiņu profilakse kustību-balsta aparātā (kaulos, locītavās, saitēs un muskuļos);
  • ādas stāvokļa uzlabošana.

E vitamīns iepakojumā ir 90 kapsulas. Tā cena ir 20.35 eur.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *