Universālais eko mājas tīrīšanas līdzeklis Alive

Alive AArvien vairāk sastopamas ir tādas slimības kā dermatīts, astma un dažādas alerģijas. Cilvēki bieži sūdzās par dažādām niezēm, ādas problēmām un izsitumiem. Viens no iemesliem, protams, var būt pārtikas alerģija, bet tik pat svarīgs šo simptomu izraisītājs var būt sadzīves ķīmija. Ikdienā mēs ar veļas mazgāšanas līdzekļiem un dažādiem telpu uzkopšanas tīrīšanas līdzekļiem saskaramies katru dienu. Mēs tos ņemam rokās, šķaidām, samaisām, iepildām no viena trauka citā vai vienkārši ar tiem mazgājam traukus, esot vistiešākajā saskarē. Šie līdzekļi ietekmē mūsu ķermeņa ādu to sausinot vai kairinot, tādējādi izraisot dažādas saslimšanas. Kā arī to smaka var kairināt mūsu elpošanas orgānus tādējādi pat izraisot astmu. Bet no tā var izvairīties, lietojot ekoloģiskos mājas tīrīšanas līdzekļus, kas sastāv no dabīgām augu valsts izejvielām.

Ekoloģisks universālais tīrīšanas līdzeklis Alive A

Šoreiz informācija par Koraļļu kluba sērijas Alive ekoloģisko tīrīšanas līdzekli Alive A, kas sastāv tikai 100% no augu valsts izcelsmes izejvielām ar efektīvām tīrošām funkcijām. Šis līdzeklis ir dabai un cilvēkam draudzīgs, neizraisa kairinājumus un vidē 100% noārdās neizraisot piesārņojumu. Konkrēti šajā produktā ir aktīvās vielas no kokosriekstiem, bietēm un rapšu sēklām. Tam ir patīkams citrusaugu aromāts. Sastāvā nav ne naftas produkti ne citi sintētiski vai ķīmiski piemaisījumi.

Paredzēts dažādu virsmu tīrīšanai, attaukošanai gan mājās gan automašīnās un citur. Lieto putekļu, nosēdumu, tauku un citu netīrumu notīrīšanai no tērauda, nerūsējošā tērauda, stikla, lamināta, alumīnija, plastmasas, koka, ādas un hromētām virsmām. Šķidrums ir koncentrēts un tā tilpums  ir 500ml, ko paredzēts atšķaidīt ar 2L ūdens kopumā iegūstot 2.5L ekoloģiska mazgājamā šķīduma. To var izsmidzināt tieši uz virsmas un ar mīkstu nepūkojošos lupatiņu noslaucīt un ļaut nožūt. Jā ir kādi noturīgāki traipi vai netīrumi, tos apsmidzina un atstāj uz pāris minūtēm iedarboties un pēc tam noslauka. Līdzekli nav nepieciešams nomazgāt, izņemot ja virsmas vai trauki būs saskarē ar pārtikas produktiem – tad jānoskalo.

Akcija 2+1

alive2plus1Tikai augustā šim lieliskajam ekoloģiskajam tīrīšanas līdzeklim ir vienreizēja akcija – pērkot 2 pudeles šī līdzekļa, trešo pudeli saņemat dāvanā. Par iegādes iespējām vai citos jautājumos droši jautājiet man.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *