fbpx

Hlorofils

Šoreiz par Uzturu , kam būtu regulāri jābūt uz mūsu ēdienu galda. Par Uzturu, kas patiešām ir mūsu ZĀLES!
Jo kā ir teicis Hipokrāts: “Zāles lai ir jūsu uzturs un uzturam ir jābūt jūsu zālēm”

Saules gaismas „sašķidrinātā” forma – mūsu “Zaļās asinis” – HLOROFILS.
Hlorofils ir tikpat nozīmīgs kā saules gaisma! Dzīvība nevar eksistēt bez saules gaismas, un tā arī nevar pastāvēt bez hlorofila.
Hlorofils ir saules enerģija ķīmiskā veidā. Uzņemot pēc iespējas vairāk hlorofila, mēs it kā “izpeldinām” saules gaismā savus iekšējos orgānus.

Par hlorofilu sauc zaļo pigmentu, ko satur augi. Tas veidojas fotosintēzes procesā uztverot saules gaismu. Hlorofils struktūras ziņā ir ļoti līdzīgs mūsu asinīm, vienīgā atšķirība, ka hlorofila struktūras centrā atrodas magnijs, bet cilvēka asinīs – dzelzs. Magnijs un dzelzs – abi ir svarīgi cilvēka veselībai un tos var uzņemt ar lapu zaļumiem, piemēram, spinātiem un pētersīļiem.


Hlorofils palīdz neitralizēt organismā skābes, līdz ar to samazinās risks, ka asinis varētu salipt vai to plūsma palēninātos un neefektīvi veiktu savu funkciju. Tieši tas notiek, kad organisma vide ir pārāk skāba – skābe atņem sarkanajiem asinsķermenīšiem lādiņu un un tie sāk salipt cits ar citu kopā.

Hlorofila molekula ir ļoti līdzīga cilvēka hemoglobīna molekulai, tikai hlorofilā esošā magnija molekula (zaļā krāsā) organismā pārveidojas par Dzelzs molekulu un veido eritrocītus (sarkanos asins ķermenīšus), kas pārnēsā mūsu asinīs SKĀBEKLI!

Ja šūnām tiek piegādāts skābeklis, mēs esam dzīvi. Ja skābekļa trūkst, iestājas šūnas nāve, kas sākumā izpaužas kā dažāda veida veselības traucējumi un smagas saslimšanas.
Hlorofils rūpējas par mūsu ķermeni kā visgādīgākā un vismīlošākā māte. Tas dziedina un attīra orgānus un pat iznīcina daudzus mūsu iekšķīgos ienaidniekus, piemēram, patogēnās baktērijas, sēnes, vēža šūnas. Ir pierādīts, ka hlorofils palīdz novērst un dziedināt daudzas vēža formas un arteriosklerozi. Neskaitāmi zinātniskie pētījumi parāda, ka nav gandrīz nevienas slimības, pret kuru nevarētu cīnīties ar hlorofila palīdzību. Lai aprakstītu visas hlorofila ārstnieciskās īpašības, būtu jāsaraksta atsevišķa grāmata.
Dažas no šīs apbrīnojamās vielas dziedinošajām īpašībām.

Hlorofils:
🌿uzlabo asins sastāvu;
🌿palīdz novērst vēža rašanos;
🌿nodrošina orgānus ar dzelzi;
🌿padara organismu sārmaināku;
🌿neitralizē toksīnus;
🌿palīdz anēmijas gadījumā;
🌿tīra un atsvaidzina zarnu trakta audus;
🌿palīdz attīrīt aknas;
🌿veicina atveseļošanos pēc hepatīta;
🌿regulē menstruāciju;
🌿palīdz hemofilijas gadījumā;
🌿uzlabo piena sekrēciju;
🌿palīdz rētām ātrāk sadzīt;
🌿samazina nepatīkamu ķermeņa aromātu;
🌿ievainojumos neļauj vairoties baktērijām;
🌿tīra zobus un strutainas smaganas;
🌿novērš nepatīkamu elpu;
🌿mazina kakla iekaisumu.


Hlorofila dziedinošais spēks:
🌿lieliski noder kakla skalošanai pēc operācijas;
🌿palīdz iekaisušu mandeļu gadījumā;
🌿mazina čūlu izraisītās sāpes;
🌿mazina hemoroīdu sāpes;
🌿palīdz saaukstēšanās gadījumā;
🌿uzlabo kāju asinsriti;
🌿mazina varikozās vēnas;
🌿mazina iekaisumu sāpes;
🌿uzlabo redzi.

Tīrs un kvalitatīvs hlorofils atrodams tikai tīrā bagātīgi mineralizētā un sārmainā augsnē augušos zaļos augos.
Ir tehnoloģijas, kas ne tikai saglabā šo augu uzturvērtību, bet to PALIELINA.

Piemēram, DEHIDRĒŠANA (ātrāka vai lēnāka žāvēšana, kaltēšana), kas ilgākam laikam ļauj saglabāt augļus, ogas, dārzeņus, turklāt koncentrējot tajos vērtīgās vielas!
Šo metodi izmanto CoralClub dabas produktu sagatavošanā.

LŪK DAŽI AR HLOROFILU pārbagāti un vērtīgi produkti, kuri būtu noteikti jāiekļauj (īpaši bērnu) ikdienas ēdienkartē (izvēlamies vienu – divus):


📍Coral Alfalfa (Lucerna). Augs, kas zin NIERU kodu! Lucernas lapas satur dažādus mikroelementus (t.sk. kalciju, kāliju, fosforu, magniju), aminoskābes, vitamīnus (A, C, E, K, pat D2, D3), tiamīnu, folskābi (vit. B9, B12), karotīnu, pektīnvielas, hlorofilu, flavonoīdus, fermentus) – sorbents, kas palīdzēs visu lieko izvadīt ārā, uzlabos asins sastāvu, baros. Lucerna satur arī dabīgo fluoru, kurš stiprina zobu emalju. Pa 1-2 tabletēm 2 x dienā pirms ēšanas kaut vai visu mūžu – Lucerna (AlfaAlfa)
📍Artišoks – aknu tīrītājs, ādas atjaunotājs utt. – Artišoks
📍Coral Chlorella (Hlorella – aļģe) – Hlorella
📍Premium Spirulīna (aļģe) – Spirulina


❗️Tagad Premium Spirulīna un Hlorella jaunā, tumša stikla burkā, lai nodrošinātu maksimālu produkta svaigumu, pasargātu no gaismas un gaisa piekļuves.

Iegādāties minētos produktus var ar 20% atlaidi, reģistrējoties šeit: https://vesels.eu/cc.php

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

14 − 11 =