Kā attīrīt asinsvadus?

Esmu atradis vienu ļoti labu grāmatu par veselību, kur doti padomi, kas jāņem vērā un ko lietot, lai uzturētu pie labas veselības visas 12 orgānu sistēmas. Grāmatā izmantoti ļoti daudzi ilgu gadu pētījumi. Galvenā grāmatas doma ir – kā ilgāk saglabāt labu veselību un paildzināt dzīvi. Tātad turpmāk ik pa laikam ielikšu kādus izvilkumus no šīs grāmatas.

Šoreiz par asinsvadiem un kā tos ilgāk uzturēt tīrus. Tiek minēti četri visiem pieejami līdzekļi, kā to izdarīt.

  • ikdienā jālieto tādi antioksidanti kā Rutīns un Kvercitīns. Pats vienkāršākais veids, kā tos uzņemt, ir ikdienā apēst 4 melnās šokolādes gabaliņus. Protams ir pieejami arī dažādi uztura bagātinātāji. Tos varat pameklēt šajā IHERB internetveikalā.
  • Mencu aknas – satur A, C, D un E vitamīnus. Tiek minēts , ka mazina insultu un infarktu risku. Jālieto apmēram tējkaroti dienā.
  • Cepti āboli – vecākā paaudze šo gardumu noteikti atceras no savas bērnības. Nevarētu teikt, ka biju sajūsmā par šo produktu, bet ēst varēja 🙂 Satur pektīnu. Lieliski tīra zarnu traktu. Mazina akmeņu veidošanos žultspūslī. Zarnu trakta attīrīšanai ir arī izveidoti uztura bagātinātāju komplekti, kas ar to lieliski tiek galā – programma Vesels zarnu Trakts.
  • Ķiploki – satur organisko sēru. Ieteicams lietot vienu daiviņu dienā. Uztura bagātinātājos katrā kapsulā ir pat vesela galviņa ķiploka, kas lieliski veic arī antioksidanta lomu: Ķiploka ekstrakts.

Informācija no grāmatas “Ilgmūžības seifa 12 atslēgas”

Par produktu cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *