Formula saldākam miedziņam

Evening formula – saldākam miedziņam

Evening formula jeb Vakara Formula ir sabalansēts maisījums no plaši zināmiem augiem ar maigi nomierinošu iedarbību. Šo kompleksu rekomendē lietot vakarā kā garantiju dvēseles mieram un patīkamām emocijām.

Aktīvo sastāvdaļu iedarbība:

Teanīns – aminoskābe, kas izvilkta no tējas lapām, ar unikālām antidepresanta īpašībām. Teanīns stimulē hormona dopamīna izstrādi, mazina spriedzi un uzbudināmību, nodrošina nervu sistēmas atjaunošanos pēc pārslodzēm, uzlabo garastāvokli, nodrošina mierīgu un atslābinātu stāvokli.

Ārstnieciskās melisas ekstrakts. Īpaši iecienīta kā labs sedatīvs līdzeklis pie nervu spazmām, bezmiega, paaugstinātas uzbudināmības. Par to atbild šajā augā esošie polifenoli, flavonoīdi, citrals, citronelals un kariofilēns. Melisas fenolkarbonskābes nodrošina nervozitātes stāvokļa samazināšanu, samazina tahikardiju, maigi noņem krampjus.

Parastā apiņa ekstrakts satur veselu kompleksu apiņu skābes (humulona, lupulīna), kas pazīstamas ar savām nomierinošām un pretkrampju īpašībām. Bet B grupas vitamīni (B1, B3, B6) palīdz pie pāruzbudinātības stāvokļa, paaugstinātām emocionālām slodzēm un atjaunot pareizu miega – nomoda režīmu.

Asinszāle ir slavena ar savu hipericīna saturu, kas iedarbojas nomierinoši pie depresīviem un trauksmes stāvokļiem, stresiem, nervu sabrukuma. Tās iedarbība izskaidrojama ar spēju bremzēt neiromediatoru serotonīna, noradrenalīna un dofamīna “impulsīvās uzvedības” pārlieku aktivitāti.

Magnijs, ne velti, tiek saukts par antistresa elementu. Tas mazina uzbudināmības procesu rašanos centrālajā nervu sistēmā (CNS), mazina organisma jūtīgumu uz ārējiem kairinātājiem, mazina muskuļu – nervu krampjus un paaugstinātu nervozitāti.

Baikāla ķiverenes ekstrakts pēc savas nomierinošās iedarbības spēka krietni pārspēj balderiānu. Tādu efektu tam piedod tajā esošā īpašā flavonoīdu grupa (baikalīns, skutellarīns, oroksilīns), kas samazina CNS uzbudināmību un mazina spriedzi.

Evening formula iedarbība:

  • Samazina emocionālo spriedzi un pārgurumu
  • Lieliski tiek galā ar bezspēku (menedžera sindroms), bezmiegu un neirozēm.
  • Palīdz pie depresijas un stresiem.
  • Nodrošina veselīgu un dziļu miegu.

Lieto pa 1 kapsulai 1 reizi dienā vakarpusē. Iepakojumā 60 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *