MSM

MSM

MSM jeb organiskais sērs

Matu izkrišana un sāpes locītavās liecina par sēra trūkumu organismā. Lai izvairītos no šīm problēmām ir nepieciešams uzņemt sēru, kura koncentrācija organismā ar vecumu samazinās. Sēra koncentrācijas paaugstināšanai lieliski noderēs uztura bagātinātājs MSM no Koraļļu kluba.

MSM ir naturāls produkts uz biopieejamā dabiskas izcelsmes sēra bāzes. Sērs veiksmīgi kombinējas ar spēcīgu antioksidantu – C vitamīnu, kas spēj nomākt brīvo radikāļu darbību un maksimāli aizsargāt organismu pat no visagresīvākajiem no tiem. Produkts ir nepieciešams daudzu un dažādu dzīvei svarīgu organisma funkciju nodrošināšanai, locītavu sāpju profilaksei un ādas stāvokļa uzlabošanai.

Aktīvo komponentu darbība:

Sērs (MSM) ir nepieciešams tādu saistaudu proteīnu, kā kolagēns un keratīns, pamatstruktūru veidošanai. Kolagēns nodrošina locītavu kustīgumu un elastību, ir skrimšļu, cīpslu, saišu, kaulu un ādas sastāvā. Savukārt keratīns ir nepieciešams ādas, matu un nagu veselībai.

Ir atklāts, ka cilvēkiem ar balsta un kustību aparāta funkciju traucējumiem piemīt augsta MSM pielietošanas efektivitāte.

Turklāt, sērs ir vairāku imūno olbaltumvielu (antivielas, citokīni), hormonu (insulīns), enzīmu, antitrombīna III (viens no inhibitoriem asins recēšanas sistēmā), glutationa (organisma antioksidantu aizsardzības komponents) sastāvā.

Organisko sēru saturošo piedevu ieviešana uzturā sekmē ne tikai insulīna sintēzes normalizāciju, bet arī stabilizē cukura cukura līmeni asinīs un nodrošina olbaltumvielu struktūru stabilizāciju. Paaugstina šūnu membrānas caurlaidību, tādējādi uzlabojot barības vielu transportu no šūnām un stimulējot toksisko vielu izvadīšanu no organisma. Paaugstina C vitamīna un citu vielu, kurām piemīt antioksidantu īpašības, biopieejamību.

C vitamīns uzlabo kapilāru sieniņu caurlaidību, stimulē kolagēnu sintezējošo šūnu funkcijas, piedalās virsnieru garozas un vairogdziedzera hormonu sintēzē, veicina dzelzs asimilēšanu un normālu asinsradi. Ir viens no organisma aizsargfaktoriem pret stresa sekām.

Biotīns – jaunības un skaistuma vitamīns. Uztur pietiekamu daudzumu keratīna organismā, uzlabo ādas un matu stāvokli, kavē priekšlaicīgu matu nosirmošanu, stiprina nagu struktūru, novērš lūšanu un šķelšanos, atjauno tauku dziedzeru darbību, ietekmējot tauku saturu ādas, tai skaitā galvas ādas šūnās.

MSM lieto pa 1 kapsulai dienā šādos gadījumos:

  • balsta un kustību aparāta slimību gadījumā,
  • ādas problēmu gadījumā,
  • alerģisko reakciju gadījumā,
  • matu un nagu struktūras pasliktināšanās gadījumā.

MSM uzlabo ādas, matu un nagu stāvokli, uztur locītavu, saišu un skrimšļu veselību.

Kompleksa pamatā bioloģiski pieejams organiskas izcelsmes sērs ar skaistuma vitamīnu biotīnu un C vitamīnu.

Iepakojumā ir 60 kapsulas, kuru cena ar atlaidi ir 12 eur.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *