fbpx

Koloidālais sudrabs Silver-Max

Koloidālais sudrabs Silver-Max Care

Silver-Max ir radīts uz koloīdā sudraba bāzes, kas ir efektīvs dabas izcelsmes antiseptiķis, kuram piemīt antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Silver-Max produktā koloīdā sudraba koncentrācija ir 10 mkg/ml. Silver-max efektīvi nomāc patogēnās baktērijas, ātri tiek izvadīts no organisma un neizraisa ādas pigmenta plankumu veidošanos. Koloīdā sudraba ražošanas tehnoloģija ļauj sudraba daļiņām pilnīgi izšķīst ūdenī un garantē augstu produkta kvalitāti.

Koloidālais sudrabs iedarbojas uz vairāk nekā 650 mikroorganismu sugām, tajā skaitā arī uz stafilokokiem un Helicobacter pylori, kas provicē kuņģa čūlu, tajā pašā laikā toksiski neietekmējot organismu. Koloidālajam sudrabam piemīt izteikts baktericīds efekts. Nonākot inficētajā šūnā, sudraba joni bloķē barības vielu nonākšanu pie vīrusa, kas savukārt izraisa vīrusa bojāeju. Turklāt sudrabs neietekmē pārējās šūnas, kas ir veselas t.i., iznīcinot patogēnās baktērijas, sudrabs ir nekaitīgs organisma labvēlīgajai florai.

Sudraba pretiekaisuma īpašības izpaužas, kad tas nonāk kontaktā ar bojātajiem audiem. Iekļūstot strutainajā brūcē, sudrabs piesaistās pie audu olbaltumvielām un veido aizsargājošo slāni, apvelkot nervu galus un novēršot kairinājumu. Sudraba ietekmē brūce ātri attīrās no nekrotiskām masām, kas novērš dažādu pataloģiju attīstību un paātrina audu dzīšanas procesus. Koloīdais sudrabs efektīvi darbojas kuņģa – zarnu trakta slimību gadījumos, saindēšanās ar pārtiku gadījumā, dažādu ādas izsitumu (psoriāze, alerģiskais dermatīts), kā arī locītavu iekaisuma gadījumā.

Sudrabs ir viens no svarīgākajiem mikroelementiem, kas ir svarīgi cilvēka organisma normālai darbībai. Sudrabs ir īpaši svarīgs smadzenēm, iekšējās sekrēcijas dziedzeriem, aknām, nierēm un kauliem. Tas aktīvi piedalās organisma vielmaiņas procesos, daudzu svarīgu fermentu un vitamīnu sintēzē, kā arī regulē enerģijas apmaiņu un sekmē limfocītu, eritrocītu un hemoglobīna koncentrācijas palielināšanos.

Silver-Max ievērojami pazemina infekcijas slimību risku un pozitīvi iedarbojas pie:

  • elpceļu infekcijas slimībām;
  • ādas slimībām (dermatomikoze, furunkuloze, dažādu lokāciju ekzēmas);
  • kuņģa – zarnu trakta (kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas slimība, dizentērija) slimībām un pārtikas toksikoinfekciju gadījumā;
  • trofisko čūlu un apdegumu gadījumā.

Lietošana: 1/2 tējkarote dienā 30 minūtes pirms ēšanas. Var izsmidzināt uz bojātajām vai infekcijas skartajām vietām.

Silver-Max pieejams divos tilpumos 118ml un 236ml. Atsevišķi iespējams iegādāties uzskrūvējamos pulverizatorus. Noskaidrot cenu un iegādāties ar atlaidi var reģistrējoties šeit.

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

18 − sixteen =