Mindset labākai smadzeņu darbībai

Smadzenes ir mūsu galvenais orgāns. Bez to pareizas darbības mēs nevarētu funkcionēt, veikt savas ikdienas gaitas. Pašlaik lasu vienu grāmatu, kur rakstīts par dažādām veselības problēmām, kas var tik ierosinātas no smadzeņu iekaisumiem un tūskas. Bet tos savukārt ierosina nekvalitatīva pārtika un zarnu trakta tīrība un to pareiza funkcionēšana. Tur zinātnieki apraksta, kā tikai izmainot savus uztura paradumus un lietojot kvalitatīvas uzturvielas var izvairīties no daudzām “skaļām” un “neārstējamām” slimībām. Bet par to kādu citu reizi. Šoreiz par vienu kvalitatīvu uztura bagātinātāju, kas palīdzēs smadzeņu darbībai.

Mindset – uzlabo galvas smadzeņu asinsapgādi un barošanu, uzmanību, atmiņu, domāšanas spējas, paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, darba spējas un noturību pret stresu.

Galvenās sastāvdaļas:

  • Tirozīns un teanīns – aminoskābes, kas sniedz nervu sistēmai nomierinošu iedarbību, piedalās visu atmiņas veidu veidošanā, uzlabo noskaņojumu, aizsargā no stresa.
  • Reiši sēne – nomierina “pāruzbudinātu” nervu sistēmu. Sēnes aktīvās vielas uzlabo nervu šūnu darbību, samazina holesterīnu, veicina asinsvadu paplašināšanos un asinsrites pastiprināšanos.
  • Ingvera sakņu, ginko biloba lapu un rozmarīna ekstrakti – dabīgie antioksidanti, uzlabo smadzeņu asinsriti, paaugstina asinsvadu tonusu, noņem nogurumu un nervu sasprindzinājumu.
  • B grupas vitamīni (B6, B9, B12) uzlabo galvas smadzeņu funkcijas, nodrošina veselīgu miegu.
  • Liposkābe – nervu šūnu enerģētiskā piebarošana.

Mindset palīdz:

  • novērst aterosklerozes attīstību,
  • uzlabot domāšanas spējas, atmiņu, uzmanību,
  • normalizēt miega – nomoda ciklu.

Iepakojumā 90gb. Lieto pa 1gb 3x dienā. Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *