Pavasara alerģiju iemesls

Alerģija  Nāk pavasaris un visi gribam skriet, darboties, stādīt, kopt utt. Bet ir cilvēki, kuriem pavasaris asociējās ar kārtējām mokām un ciešanām, jo sāk ziedēt dažādi koki un krūmi un gaisā parādās ziedputekšņi, kurus ieelpojot šiem cilvēkiem parādās alerģiskas reakcijas. Teiksiet – pie visa vainīgi putekšņi, bet īstenībā tā nemaz nav.

Pie šīm izpausmēm ir vainīga akna, kuras uzdevums ir izvadīt no organisma kaitīgās vielas un tikt galā ar alkoholu, hormoniem un zālēm. To uzdevums ir arī neitralizēt svinu, dzīvsudrabu, kā arī visas kaitīgās vielas, kas tajās nonāk ar asinīm no resnās zarnas. Aknās arī sintezējas vitamīni, fermenti, taukskābes un citas dzīvībai nepieciešamas vielas. Akna ir mikroelementu un vitamīnu krātuve. Ja aknu darbība ir traucēta, tad šie vitamīni tur nesintezēsies vienalga cik veselīgu uzturu lietosi.

Pazīmes, ka aknu darbība ir traucēta:

Alerģija, ādas nieze – Pie tā, ka tev ir alerģija nav vainīgi ziedputekšņi. Akna ir detoksikācijas orgāns un tā tev ir tādā stāvoklī, ka nespēj izvadīt šīs svešās vielas.

Vasaras raibumi – akna ir orgāns, kas atbild par pigmentāciju. Ja tā netiek galā ar savu funkciju, ir pārslogota vai piesārņota, parādas vasaras raibumi un citi pigmenti. Pavērojiet vecākas paaudzes cilvēkus – viņiem ādas pigmentu ir daudz vairāk kā jauniem.

Hipertonija un diabēts – akna piedalās ogļhidrātu apmaiņas procesos un regulē cukiura līmeni. Aknā uzkrājas enerģijas rezerves un tieži tā ir atbildīga par smadzeņu darbību, ja neesi paspējis laicīgi paēst.

Holesterīns un asinsvadu ateroskleroze – Holesterīna paaugstināšanās var būt arī no sliktas aknu darbības, tāpēc nav jēgas dzert holesterīnu samazinošas zāles, kamēr nav attīrītas aknas.

Imunitāte un biežas saaukstēšanās – varētu padomāt ka tas ir vitamīnu trūkums pavasarī, kas izraisa saaukstēšanos. Bet, kā jau iepriekš rakstīju, akna ir tā , kas sintezē lielu daļu vitamīnus, bet ja tā ir piesārņota un pilnvērtīgi nestrādā, tad kur lai tie rodās? Tieši akna izstrādā imunoglobulīnus, kas ciņās ar toksīniem, vīrusiem un baktērijām.

Žultsakmeņi, slikta dūša un zarnu trakta darbības traucējumi – akna diennaktī izdala 1.5 litrus žults, kas piedalās gremošanas procesos un sašķeļ taukus. Ja aknu darbība ir traucēta, attiecīgi šīs darbības netiek pilnvērtīgi veiktas.

Vēnu varikoze, artrīts, osteoartroze, orgānu noslīdējumi – Aknās veidojas kalogēns. Tas veido un salīmē visas organisma šūnas un nodrošina to izturību un elastību. No tā sastāv mūsu cīpslas, saites asinsvadi, skrimšļi un arī āda. Ar gadiem kalogēna sintēze samazinā apmēram par 1% katru gadu, tāpēc āda paliek neelastīga un krokojas. Tāpēc ir bezjēdzīgi smeŗēt dažādas smēres un veikt operācijas. kamēr netiks normalizēta aknu darbība, nekas nemainīsies.

Pie aknu darbības traucējumiem parādās arī nogurums, depresija, slikts garastāvoklis, nervu darbības traucējumi un pat šizofrēnija.

Lai nodrošinātu efektīvu aknu darbību ir jāzina aknu bendētāji un tie ir alkohols, parazīti, antibiotikas  un citas ķīmiskas zāles,  trekns, cepts, žāvēts ēdiens un gaļa, nikotīns piena produkti (izņemot skābpiena).

Ienaidnieku ļoti daudz, bet ir labā ziņa – aknu var atjaunot pat tad, ja no tās pāri palikuši tikai 3%. Tāpāt kā viss pārējais organismā arī akna atjaunojas. Tam vajadzīgi tikai 4-5 mēnesī atkarībā no dzīvesveida, atveseļošanās programmas un cilvēka vecuma.

Esat gatavi izdarīt ko labu sevis un savas aknas labā? Lūdzu jums aknu atjaunošanas programma:

Attīrīt aknas

Aknu atjaunošanas programma

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *