Dabas līdzekļi izvadceļu veselībai

«Ārstniecisko augu komplekss Nr.6» ir sabalansēta ārstniecības augu kombinācija  ar labvēlīgu iedarbību uz nierēm un izvadsistēmu. Produkta sastāvā esošiem augiem piemīt pretiekaisuma, antibakteriāla un diurētiskās īpašības. Šis ārstniecības augu maisījums ir efektīvs nieru un urīnizvadceļu slimību gadījumos, kā arī novērš patogēno baktēriju ietekmi un palielina diurēzi.

 Sastāvs:
Parastās miltenes lapas;
Parastā paegļa ogas;
Bērzu barosmas lapas;
Kukurūzas drīksnas;
Pētersīļu lapas;
Sējas lucernas zāle.

Aktīvo komponentu darbība:

 Lucernai piemīt urīndzenošs efekts, tā arī tā sekmē urīnskābes sāļu izvadīšanu no organisma un normalizē ūdens līdzsvaru organismā.
Parastās miltenes lapas ir zināmas ar savu diurētisko aktivitāti. Auga urīndzenošā un antiseptiska iedarbība ir saistīta ar hidrohinonu – vienu no arbutīna komponentiem, kas ir miltenes aktīvā viela. Hidrohinons paaugstina oksidēšanās-reducēšanās reakciju aktivitāti, nodrošina izteiktu dezinficējošu un pretiekaisuma darbību. Attīra urīnceļus no bakteriālās floras un iekaisumu veicinošiem produktiem. Izteiks ārstniecisks efekts tiek sasniegts, pateicoties šķiedrvielu savelkošām un antiseptiskām īpašībām. Auga lapu bioaktīvās vielas kairina urīnceļu sieniņas, tāpēc milteni kombinē ar kukurūzas drīksnām, kas ir spējīgas novērst kairinājumu.

Pētersīļu lapām piemīt urīndzenoša, žultsdzenoša un spazmolītiskā iedarbība. Pētersīļus izmanto kā diurētisko līdzekli, kā arī nieru un sirds-asinsvadu sistēmas slimībām saistītu tūsku gadījumā. Pats esmu kādreiz lietojis pētersīļu sulu, kas man arī ātri palīdzēja tikt vaļā no nierakmeņiem.
Bērzu barosmas lapas satur ēterisko eļļu, flavonoīdus, sveķainas un rūgtas vielas ko pielieto kā urīndzenošu līdzekli urīnceļu infekcijas gadījumā.

Kukurūzas drīksnas pazemina kairinājumu urīnizvadceļos. Labvēlīgi ietekmē nieru un urīnpūšļa darbību. Ar nieru un sirdsdarbības traucējumiem saistītu tūsku gadījumos, kukurūzas drīksnas lieto kā diurētisku līdzekli. Ilgstoša lietošana veicina fosfātu akmeņu izšķīšanu nierēs un urīnpūslī.

Parastais paeglis. Auga ogas ir augsti novērtētas, pateicoties savai izteikti antiseptiskajai, dezinficējošai un urīndzenošai iedarbībai. Augos esošais ēterisko eļļu komponents – terpineolams pastiprina filtrāciju nieru kamoliņos, traucē nātrija hlorīda uzsūkšanos nieru kanāliņos, veicinot kanāliņu sanāciju. Parastā paegļa ogas pielieto kā antiseptisku un urīndzenošu līdzekli urīnceļu infekciju gadījumos.

«Ārstniecisko augu komplekss Nr.6» nodrošina sekojošus pozitīvus efektus:

  • antibakteriālu;
  • pretiekaisuma;
  • diurētisku;
  • spazmolītisku.

Šis komplekss vairs nav sortimentā. Bet lielisks līdzeklis nieru veselības uzlabošanai ir Lucerna. Par to varat lasīt šeit: Lucerna | Veselība – pamats pilnvērtīgai dzīvei (vesels.eu)

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *