Dabīgi gremošanas fermenti

Asimilators – Assimilator – dabīgi gremošanas fermenti.

Palielinoties enerģijas patēriņam barības vielu šķelšanas procesam, kā arī pie gremošanas fermentu trūkuma, ir nepieciešams palīdzēt organismam un ieviest uzturā eksogēnus fermentus. Tie var būt gan ārstnieciskie līdzekļi, gan bioloģiski aktīvās piedevas, piemēram, Asimilators – produkts, kas uzlabo gremošanu. Tā sastāvā ietilpst augu izcelsmes pamatfermenti, kas kuņģa un zarnu traktā sašķeļ barības vielas līdz vienkāršām proteīnu, ogļhidrātu un taukskābju molekulām, kas pēc tam nonāk asinīs, uzsūcoties caur zarnu gļotādu.

Fermenti, kas sašķeļ ogļhidrātus.

Amilāze, kas ir galvenais siekalu ferments, uzsāk ogļhidrātu (maizes izstrādājumi, graudaugi, kartupeļi) sagremošanas procesu jau mutes dobumā.

Celulāze ir ferments, kuru cilvēka gremošanas sistēma nevar sintezēt, tas ir nepieciešams, lai sagremotu šķiedrvielas (celuloze). Tas aktīvi sašķeļ celulozi un veido no tās glikozi.

Celulāze palielina graudaugu, augļu un dārzeņu uzturvērtību.

Laktāze ir ferments, kas sašķeļ laktozi, kuru sauc par piena cukuru. Tas uzlabo piena produktu sagremošanu.

Fermenti, kas sašķeļ olbaltumvielas.

Proteāze kopā ar citiem fermentiem – papaīnu un bromelaīnu – veicina olbaltumvielu sašķelšanu līdz vienkāršām aminoskābēm, uzlabojot to asimilāciju. Pateicoties proteāzes darbībai, samazinās olbaltumvielu vielmaiņas galaproduktu uzkrāšanās zarnu trakta sieniņās, tiek aktivizēta proteīnu vielmaiņa. Proteāze arī veicina patogēnu mikroorganismu bojāeju, stiprinot cilvēka organisma imūno aizsardzību.

Papaīns un bromelaīns aktīvi darbojas gan skābā, gan sārmainā kuņģa-zarnu trakta vidē, sašķeļot proteīnus līdz stāvoklim, kad tie viegli sagremojami.

Fermenti, kas sašķeļ taukus.

Lipāze, darbojoties tievajās zarnās, sašķeļ dzīvnieku izcelsmes piesātinātos taukus no pārtikas produktiem (gaļas, piena un jūras veltēm), pārvēršot tos viegli sagremojamās taukskābēs, un palīdz taukos šķīstošo A un D vitamīnu uzsūkšanās procesā.

A vitamīns ir antioksidants, kas stiprina organisma spējas pretoties infekcijām, spēlē svarīgu lomu šūnu imunitātē, piedalās tauku vielmaiņā, un aizsargā kuņģa-zarnu trakta gļotādu.

D vitamīns regulē kalcija un fosfora vielmaiņu un palielina zarnu trakta sieniņu caurlaidību labākai uzturvielu uzņemšanai gremošanas traktā.

Sastāvs: protežae, amilāze, laktāze, celulāze, maltāze, lipāze, papaīna, bromelaīns, vitamīns A, vitamīns D, sasmalcināts korallis.

Assimilator veicina:

  • gremošanas uzlabošanos un barības asimilāciju;
  • meteorisma un smaguma sajūtas samazināšanos;
  • šūnu apgādi ar barības vielām;
  • organisma imunitātes paaugstināšanos.

Lietošana: pa 1 kapsulai dienā 30 minūtes pirms ēšanas, ja ēdat svaigus augļus vai dārzeņus, un līdz 3 kapsulām dienā, ja ēdat ceptu vai vārītu ēdienu.

Iepakojumā 90 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *