fbpx

Alerģija

Aloe vera jeb alveja var palīdzēt samazināt alerģiju simptomus vai likvidēt alerģiju pavisam.

Alerģiskās reakcijas pieņemts dēvēt par pārmērīgu organisma reakciju uz dažādiem apkārtējiem kairinātājiem.. Alerģijas var izraisīt: putekļi, putekšņi, laktoze(piens).  Alerģijas parādās pie imūnās sistēmas funkcionāliem traucējumiem. Dažiem alerģiskās reakcijas var būt pat tik spēcīgas, ka var apdraudēt dzīvību.

Putekšņi: Tas ir viens no visizplatītākajiem alerogēniem. Parasti rodas alerģijas no dažādu zāļu, koku putekšņiem un pārsvarā tas notiek vasaras mēnešos no jūnija līdz augustam, bet var sākties arī jau pavasarī, kad zied dažādi koki. Putekšņi izraisa šķaudīšanu, deguna tecēšanu(alerģiskās iesnas), acu asarošanu. To sauc arī par siena drudzi. Pašlaik Krievijā 15% iedzīvotāju cieš no šīs alerģijas.

Jums var būt alerģija uz ziedputekšņiem, ja apmēram vienā un tai pašā laikā katru gadu jums parādās šķaudīšanas lēkmes, deguna nieze, deguna tecēšana vai aizlikts deguns(alerģiskās iesnas, alerģiskais rinīts). Kā arī nieze, apsārtušas acis un to asarošana(alerģiskais konjuktivīts), aukslēju vai mēles nieze( alerģiskais faringīts), sauss klepus, apgrūtināta elpošana, elpas trūkums vai sēkšana krūtīs(putekšņu bronhiālā astma), izsitumi uz ādas un nieze(atopiskais dermīts un alerģiskā nātrene).

Putekļi: Alerģiskas reakcijas izraisa nevis paši putekļi, bet mikroskopiskās putekļērcītes izkārnījumi. Tā barojas no cilvēku atmirušās ādas gabaliņiem un dzīvo mūsu spilvenos, aizkaros un matračos, ja tur tam ir piemērota vide. Šo putekļu ieelpošana izraisa klepu, šķaudīšanu vai niezi.

Alerģija uz pienu vai govs piena nepanesamība: Tādu diagnozi dažreiz uzstāda mazuļiem, kuriem parādās dažādas reakcijas uz govs pienu. Iemesls tam ir laktozes nepanesamība. Dažreiz tas var arī parādīties pat ar krūti barojamiem mazuļiem, ja māte daudz ikdienā lieto pienu. Tad mātei jālieto preparāti, kas var palīdzēt mazuļa organismam pārstrādāt laktozi.

Kā Aloe vera jeb alveja var palīdzēt alerģiju gadījumos.

Alvejas sula iedarbojas uz organismu un tas sāk pietiekamā daudzumā izstrādāt sālsskābi, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas sistēmu un vielmaiņu, kas savikārt palīdz izvairīties no alerģijas. Kā zināms, alveja satur daudz labu vielu, kas pat mazina iekaisuma procesus un palīdz stiprināt imunitāti, kam ir galvenā nozīme cīņai pret alerģijām. Aloe vera ir spējīga attīrīt organismu un izvadīt tur sakrājušās un nosēdušas šlakvielas un palīdz ārstēt nātreni, psoriāzi, ekzēmu. Ne visos gadījumos alveja palīdzēs pilnība izvairīties no alerģijām, bet noteikti krietni mazinās to izraisītās reakcijas.

Vienmēr ieteicams lietot bioloģiskas izcelsmes alvejas produktus, jo arī audzēšanas procesos lietotā ķīmija var izraisīt kādas alerģiskas reakcijas. Kompānijas LR health & beauty systems visi alvejas produkti ir iegūti no Meksikā bioloģiski audzētām un ar rokām novāktām alvejas lapām. Aloe vera dzeramie gēli satur līdz pat 91% tīru alvejas mīkstumu, bet nevienā mūsu produktā alvejas saturs nav mazāks par 45%

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15 − two =