Janvāra akcijas Koraļļu klubā

Janvārī Koraļļu klubs mums sagādājis lieliskas dāvanas, kas lieti noderēs pēc svētku pārēšanās un uzdzīvošanas, lai atkal savestu kārtībā vielmaiņu. Viens no tādiem produktiem ir Fandetox, kur pērkot 4 gb vienu saņem par brīvu. Vairāk par Fandetox var lasīt manos rakstos iepriekš šeit.

Otrs produkts, kuram ir šāda pat 3+1 akcija ir SlimBySlim. Šo produktu no tikai dabīgām vielām izstrādājis korejiešu zinātnieks un tas paredzēts svara korekcijai un organisma attīrīšanai un toksīnu izvadīšanai. Ar Slim By Slim var iegūt maksimālu rezultātu svara korekcijā un samazināt holesterīna un cukura līmeni asinīs. Sastāvā ir Kombodžas garcīnija, inulīns, citrusaugu mizas ekstrakts, Hurmas un Godži ogu ekstrakti, Zaļās tējas lapu ekstrakts, cigoriņa sakņu pulveris, taurīns un C vitamīns.

Joprojām spēkā ir 3+3 akcija uz Neitronikiem, kas aizsargā no mobīlo telefonu un citu elektroierīču izstarotā kaitīgā elektromagnētiskā starojuma. Par Neitronikiem vairāk lasiet šeit.

Janvārī ir atjaunota 2+1 akcija uz ekoloģiskajiem mājas kopšanas līdzekļiem Alive. Par tiem kopumā varat lasīt manā iepriekšējā rakstā par Alive produktiem šeit. Bet konkrēti par mājas kopšanas līdzekli Alive šeit.

Vēl akcijas ietvaros pieejami daži produkti sieviešu lutināšanai: Emu tauki, Emu eļļiņa, Alvejas gels un vannas sāls ar mikrohidrīnu. Vairāk par šiem produktiem varat lasīt Koraļļu kluba mājas lapā. Kā vienmēr, tik patīkamas akcijas līdz mēneša beigām nepietiek, tāpēc nenokavējiet un iegādājieties jau mēneša sākumā. Un , protams, droši jautājiet, ja vajadzīga papildus informācija.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *