Locītavu sāpes

Ceļa sāpesMūsdienās kaulu un muskuļu sistēmas, galvenokārt locītavu, pataloģija ir ārkārtīgi izplatīta.

Tas saistīts ar vairākiem iemesliem. Darba nespēja mugurkaula un locītavu saslimšanu dēļ, pēdējā laikā, slimību struktūrā ierindojas starp līderu pozīcijām. Lielam skaitam bērnu ir locītavu pataloģijas un tas ir ļoti satraucošs sabiedrības veselības stāvokļa faktors.

Locītavu sāpju un slimību iemesli.

  • Viena no galvenajām locītavu iekaisumu pataloģijām ir infekcija, tai skaitā pārslimota angīna, neizārstētas vīrusu un sēnīšu slimības u.c. Tas viss izraisa imunitātes traucējumus un hroniskus bakteriālos procesus. Tiek bojāta limfātiskā sistēma, kas noved pie iekaisumu procesiem locītavās. Īpaši bīstamas ir jauktās infekcijas, piemēram – baktēriju-sēnīšu. Ārstējoties ar sintētiskajām antibiotikām aktivizējas sēnīšu infekcija, un tas vēl vairāk saasina locītavu slimību ārstēšanu.
  • Mikroelementu un minerālvielu trūkums, kuri nodrošina kaulu un muskuļu sistēmas funkcionēšanu.
  • Imunitātes samazināšanās. Iemeslu tam ir daudz: neadekvāta pārtika un kaitīgie dzērieni (dzirkstošie un mākslīgie), pārsalšana, smags fizisks darbs, iedzimtība, traumas u.c.
  • Šķidruma trūkums locītavās un tā fizikāli-ķīmisko īpašību izmaiņas.

Kā noņemt locītavu sāpes un uzlabot to funkcionēšanu?

  • Baktēriju un sēnīšu aktivitātes nomākšanai nepieciešams veikt vairākus antibakteriālās terapijas kursus. Svarīgs nosacījums ir drošība, lai produkts nav toksisks, kā arī terapijas ilgums. Visoptimālāk ir lietot plaša spektra dabiskas izcelsmes antibiotikas, kas neizraisa nopietnas blakusparādības. Šobrīd kā viens no drošākajiem un efektīvākajiem dabiskajiem antibakteriālajiem līdzekļiem ir PAU D`ARCO WITH SELENIUM. Tas iedarbojas uz plaša spektra baktērijām, sēnītēm, parazītiem, un vienšūņiem un nav toksisks mūsu organismam.
  • Ļoti labu iedarbību uz locītavu audiem sniedz mikroelements MSM. Tas ir jebkuras dzīvās matērijas sastāvdaļa, tai skaitā kaulu un skrimšļu. Sērs veicina skrimšļaudu, kaulu audu, cīpslu atjaunošanos un augšanu, piedalās saistaudu struktūras veidošanā un to elastības nodrošināšanā. Sēra trūkums metionīnu saturošajās aminoskābēs pasliktina skrimšļu stāvokli un locītavu iekšējā šķidruma kvalitāti.
  • FLEXICOR un INFLACOR – sabalansētas aktīvo vielu kombinācijas. Tās paredzētas balsta un kustību aparāta darbības atjaunošanai. Sastāvā esošie komponenti paātrina skrimšļaudu atjaunošanās procesu un uzlabo minerālvielu apmaiņu.
  • Organismā nepieciešams uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru, priekšroku dodot tīram bioloģiski pieejamam ūdenim, kāds ir ar Koraļļu ūdens.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *