Colostrum Plus

Colostrum Plus — sinerģisks komplekss no govs pirmpiena un beta-glikāniem imunitātes stiprināšanai.

  • stiprina imunitāti;
  • paaugstina organisma pretošanās spējas dažādiem patogēniem;
  • paātrina reģenerācijas procesus;
  • aizsargā un atjauno kuņģa – zarnu trakta gļotādu

Govs pirmpiens

Unikālo bioloģiski aktīvo vielu – imunoglobulīnu, interferonu, laktoferrīnu, transfēr-faktoru, kā arī daudzu minerālvielu (vara, cinka, dzelzs, selēna un magnija), vitamīnu, aminoskābju, augšanas faktoru un endorfīnu koncentrēts avots. Pirmpiens palīdz atbalstīt un stiprināt pašu imunitāti, aizsargāt organismu no dažādiem patogēniem (baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, alergēniem), veidot pareizo imūno atbildi, paātrina atveseļošanās un atjaunošanās pēc intensīvām slodzēm. Govs pirmpiens satur 2,5 reizes mazāk laktozes, nekā piens, tāpēc tas ir bioloģiski saderīgs ēdiens pat tiem, kas ir izslēdzis piena produktus no sava uztura.

Tas arī uztur un atjauno novājinātu imūno sistēmu. Jaunpiena veidošanās ir daudz sarežģītāks process salīdzinājumā ar parastā piena veidošanos, un tā sastāvā esošie elementi nav sastopami tik lielās koncentrācijās nekādā citā dabiskajā barībā.

Jaunpiens ir zīdītāju pirmā barība, tai skaitā arī cilvēku, kas , pirmajās dzīvības dienās, nodrošina jaundzimušā aizsardzību. Ar jaunpienu no mātes bērnam tiek nodotas antivielas – iedzimti imunitātes faktori. Šai piedevai izmanto govju pienu, kuru savāc pirmo 36 stundu laikā pēc atnešanās un apstrādā pēc speciālas tehnoloģijas, kas saglabā jaunpiena aktīvos komponentus. Ir pierādīts, ka govju jaunpiens ir drošs un bioloģiski saderīgs ēdiens pat tiem, kas nelieto piena produktus, jo laktozes un piena saturs jaunpienā ir minimāls.

Aktīvo komponentu iedarbība

Beta-glikāni — tie ir dabīgās izcelsmes polisaharīdi, kas aktivizē imūnsistēmas šūnas un palīdz tām ātrāk atpazīt un iznīcināt patogēnus mikroorganismus. Rezultātā beta-glikāni spēcina šūnu aizsardzību un neitralizē iekaisuma procesus.

Imūnglobulīni ir plaša spektra antivielas, kas pasargā organismu no baktērijām, sēnītēm, vīrusiem un alergēniem. Jaunpiens satur visas piecas imūnglobulīnu grupas: IgA (pasargā gļotādu), IgD (stimulē antivielu izstrādi), IgE (neitralizē alerģiskās reakcijas), IgG (neitralizē vīrusus) un IgM (paātrina baktēriju un vīrusu iznīcināšanas procesu).

Interferons, laktoferīns, interleikīns ir galvenās imūnās sistēmas olbaltumvielas, kas stimulē imūnglobulīnu veidošanos un kuriem piemīt pretiekaisuma, pretvīrusu un antibakteriāla iedarbības.

Vitamīni un minerālvielas. Jaunpiens ir A, C, E, B2, B6 un B12 vitamīnu un minerālvielu (dzelzs, kalcijs, fosfors, kālijs, cinks) avots. A vitamīna saturs jaunpienā ir 5-6 reizes lielāks, bet E vitamīna daudzums 6-7 reizes lielāks nekā parastajā pienā.

Olbaltumvielas – glikoproteīni pasargā augšanas faktorus no kuņģa sulas iedarbības, bet laktoalbumīni ir dzīvei svarīgo neaizstājamo aminoskābju, kas nesintezējas organismā, avots.

Jaunpiens ir bagāts ar fermentiem: peroksidāzi, reduktāzi, lipāzi, fosfotāzi, laktāzi, peptidāzi, kā arī satur lizocīmu – dabas izcelsmes antibiotiku, kas nomāc patogēno baktēriju darbību.

Augšanas faktori sekmē muskuļu masas palielināšanos un DNS un RNS atjaunošanos, stimulē šūnu dalīšanos saistaudos, skrimšļu un kaulu vielas veidošanos. Daudzi sportisti regulāri lieto jaunpienu, jo tas ne tikai stimulē muskuļu augšanu, bet arī sekmē organisma atjaunināšanu un uzlabo veselību.

Jaunpiena bioloģiskā iedarbība:

  • izteikta imūnprotektīvā,
  • imūnmodelējošā,
  • kuņģa zarnu trakta gļotādu pasargājošā un atjaunojošā,
  • reģenerējošā.

Lietošana: Pieaugušajiem – 2 kapsulas 2 reizes dienā, pēc ēšanas.

Iepakojuma kluba cena ar atlaidi 31eur. Iegādāties iespējams ar 20% atlaidi. Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *