Omega 3-6-9

Omega 3-6-9Omega 3-6-9

1862.gadā norvēģu aptiekārs Pēteris Millers izlaida pārdošanā burciņu ar attīrītu zivju eļļu, kuru ieteica lietot ārstnieciskos profilakses nolūkos. Tā zivju eļļa nokļuva norvēģu mājās. Jau krietni vēlāk pēc daudzu pētījumu veikšanas tika atklātas zivju eļļas vērtīgās sastāvdaļas. Omega-3 un -6 taukskābes (to kompleksu sauc par vitamīnu F) atklāja tikai XX gadsimta pirmajā pusē.

Tomēr mediķu uzmanību, tās pievērsa tikai 70.gadu beigās. Zinātnieki no Dānijas ieinteresējās par Grenlandes piekrastes rajonos dzīvojošo eskimosu lielisko veselību un ilgdzīvošanu. Daudzu pētījumu rezultātā izdevās noskaidrot, ka zemais saslimšanu skaits ar hipertoniju, trombiem, aterosklerozi un citām sirds un asinsvadu slimībām, šai etniskajai grupai vistiešākā veidā ir saistīts ar regulāru taukskābēm bagāto jūras zivju lietošanu.

Šī informācija vēlāk tika apstiprināta pēc Japānas, Nīderlandes un citu valstu piejūras rajonos dzīvojošo cilvēku asins sastāva izpētes.

Taukskābes – tās ir dabas savienojumi, kas atrodas augu vai dzīvnieku izcelsmes taukos, eļļās un vaskos.

Pēc ķīmisko saišu raksturojuma starp oglekļa atomiem tiek iedalītas sekojoši:

 1. Piesātinātās skābes. To avoti ir dzīvnieku un piena tauki, kokosa un palmu eļļas, hidrogenēti tauki (margarīns).
 2. Nepiesātinātās. Ar nepiesātinātiem taukiem bagāti avoti ir augu eļļas (lineļļa, kukurūzas eļļa, sojas eļļa, olīveļļa, saulespuķu eļļa), jūras produkti (garneles, mīdijas, austeres, kalmāri), rieksti (grieķu rieksti, mandeles, lazdu rieksti, indijas rieksti), sēklas (sezama, sojas, linu, saulespuķu), avokado, olīvas.

Nepiesātinātās taukskābes tiek iedalītas:

 • mononepiesātinātās taukskābes (omega-9)
 • polinepiesātinātās (PNTS) taukskābes (omega-3 un -6)

Ideālā gadījumā, produkti, kuros ir PNTS pietiekamā daudzumā būtu jāiekļauj ikdienas uzturā, taču mūsdienu apstākļos tas nav iespējams. Tieši tāpēc ikdienā mums pietrūkst nepieciešamā daudzuma nepiesātināto omega-3, -6, -9 taukskābju.

Omega-6 un -3 PNTS ir svarīgas mūsu organisma šūnu membrānas struktūras sastāvdaļas.

Pietiekamā daudzumā omega-3 un 6 uzņemšana, veicina imūnsistēmas un sirds un asinsvadu sistēmas šūnu veselības uzturēšanu, “sliktā” holesterīna (zema blīvuma) izvadi no organisma, pateicoties kam, mazinās asinsvadu nosprostošanās risks ar holesterīnu un asinsvadu bojājumi.

Omega-3 uzlabo vielmaiņu galvas smadzenēs, veicina to aktīvu darbību, pasargā no bojājumiem.

Omega-3 un -6 – svarīgas uzturvielas redzes orgāniem. Šo taukskābju lietošana pietiekamā daudzumā palīdzēs atvieglot “sausas acs” sindromu un mazinās iekaisuma procesus.

Omega-3, -6 un -9 pietiekamā daudzumā organismā uzlabo ādas stāvokli, paaugstina tās elastību.

Ir publicēti pētījumi, saskaņā ar kuriem omega-9 taukskābes spēj uzlabot vielmaiņu, labvēlīgi ietekmē garastāvokli un samazina aterosklerozes attīstības risku.

Attiecīgi, regulāri lietojot omega-3, 6 un 9 taukskābes, mēs iegūstam stipru imunitāti, veselu sirdi, elastīgus asinsvadus, samazinām “sliktā” holesterīna līmeni asinīs, palīdzam smadzenēm tikt galā ar intelektuālu slodzi un stresu.

Šādā gadījumā uzturēt PNTS pietiekamu līmeni ir iespējams vienīgi ar uzturu, tai skaitā bioloģiski aktīvām piedevām, tādām kā “Omega 3-6-9”. Mēs esam gatavi piedāvāt katram nepieciešamās PNTS pietiekamā daudzumā!

Noskaidrosim, kā šis produkts var bagātināt mūsu ikdienas uzturu, uzlabot pašsajūtu, noskaņojumu un paaugstināt aktivitāti.

Šobrīd mēs lietojam ļoti maz omega-3 taukskābes. Mums ir jālieto uzturā jūras zivis (skumbrija, anšovi, siļķe, sardīnes, lasis) kā minimums 2 reizes nedēļā. Taču daudzu iemeslu dēļ ne visi to var atļauties.

Omegas avoti produktā «Omega 3-6-9»:

PNTS omega -3, -6, -9 triglicerīdi no zivju eļļas, t.i. dabīgas izcelsmes produkti

Gurķenes eļļa (cits auga nosaukums – gurķu mētra) satur lielāko daudzumu omega-6 PNTS- linolskābi un γ-linolēnskābi (GLS), kas:

 • piedalās eikozanoīdu – īpašu vielu, kas svarīgas daudzu organisma reakciju norisēs, ieskaitot šūnu veidošanos, augšanu un vairošanos.
 • mazina zema blīvuma holesterīna līmeni asinīs, pateicoties tam, ka kavē tā nogulsnēšanos uz asinsvadu sieniņām.
 • spēj mazināt olbaltuma fibrogēna un fermenta trombīna saturu, kuri izraisa asins sabiezēšanu un provocē trombu veidošanos.
 • ļoti svarīgas ādas barošanai, uztur tās elastību, jaunību un veselību.

Lineļļa – vērtīgs alfa-linolēnskābes – taukskābes, kas ietilpst omega-3 polinepiesātināto taukskābju grupā, avots. Pietiekami augsts tajā ir mononepiesātinātās taukskābes – oleīnskābes un omega-6 nepiesātinātās taukskābes – linolskābes saturs.

 

Galvenā olīveļļas sastāvdaļa ir mononepiesātinātā oleīnskābe (omega-9). Šī skābe veicina holesterīna plākšņu šķīšanu asinsvados un tādējādi, kavē aterosklerozes attīstību un citas sirds un asinsvadu saslimšanas. Palīdz uzturēt glikozes līmeni asinīs (īpaši diabēta slimniekiem). Stiprina organisma imūnsistēmu.

 

Viena no «Omega 3-6-9» sastāvdaļām ir gurķenes eļļa – svarīgākais gamma linolēnskābes avots.

Gamma linolēnskābe (GLS) – neaizvietojama taukskābe, omega-6 grupas pārstāve, kas nepieciešama organismam, dažu hormonu un hormoniem līdzīgo vielu, tā saukto prostaglandīnu izstrādē. Prostaglandīni piedalās dažādos fizioloģiskos procesos: mazina sāpes un iekaisumus, kontrolē holesterīna līmeni asinīs un regulē menstruālo ciklu.

 

Piedaloties prostaglandīnu izstrādē, gamma linolēnskābe mazina iekaisumus.

 • Labvēlīgi ietekmē imūnsistēmu un smadzeņu darbību.
 • Uzlabo asins lipīdu sastāvu.
 • Novērš priekšlaicīgu novecošanos.
 • Normalizē hormonus, kas izlīdzina karstuma viļņus, mazina svīšanu, vieglu aizkaitināmību, galvas reiboņus un galvassāpes, kas tiek novērotas PMS un menopauzes laikā, regulē arteriālo spiedienu. Piemīt nenovērtējama nozīme hormonālajam fonam sievietēm un vīriešiem pēc 40!
 •  Veicina adrenalīna un endorfīna izstrādi, kas “sapurina” organismu stresa situācijā, uzlabo emocionālo stāvokli.

Produkts «Omega 3-6-9» būs vērtīgs:

 • Sirds un asinsvadu slimību profilaksei
 • Alerģiju gadījumos
 • Atmiņas un uzmanības mazināšanās gadījumā
 • Ādas stāvokļa uzlabošanai
 • “Sausas acs” sindroma gadījumā
 • Hroniska noguruma gadījumā
 • Novājinātas imunitātes gadījumā
 • Garastāvokļa svārstību gadījumā
 • Pirms menstruālā sindroma gadījumā
 • Stipru locītavu veselības uzturēšanai

Un pats galvenais – regulāra produkta lietošana, uztura ikdienas bagātināšana ar nepieciešamajām taukskābēm, ļauj uzlabot vispārējo veselības stāvokli un mainīt savu dzīvi uz labāko!

 

Vēl tikai jūlijā šo produktu Omega 3-6-9 var paspēt iegādāties ar 15% atlaidi.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par veselības profilaksi vai iegādāties kādu no produktiem, aizpildiet zemāk esošo formu un es ar jums sazināšos.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *