fbpx

Coral Kaķa nags

Coral Cat`s Claw

Kaķa nags – kompānijas Koraļļu klubs jauns produkts, kas stiprina imunitāti un uztur organisma vispārēju tonusu. Produkta pamatā ir imūnkorektori (Peru liāna, zaļā tēja, diždadža sakne), kas ir neaizstājami pie spēka trūkuma, vājuma un pazeminātas aktivitātes. Tie spēj nodrošināt kopēju stiprinošu iedarbību, paaugstina imūnsistēmas spēju pretoties apkārtējās vides faktoriem, mazina alerģiskās un iekaisuma reakcijas.

Aktīvo komponentu iedarbība:

Peru liāna – pēc savām vērtīgām īpašībām ir rets augs, kas aug tikai augstkalnu rajonos un Latiņamerikas Amazones džungļos. Peru vietējie iedzīvotāji ne velti sauc liānu par kaķa nagu, jo viss liānas stumbrs ir klāts ar maziem dzelonīšiem, kas atgādina nadziņus, ar kuru palīdzību liāna spēj veicīgi pieķerties pie koku stumbriem un zariem. Kad 1974.gadā ārsts Keplingers atklāja šo augu, tas ātri aizklejoja no Amazones džungļiem uz aptieku plauktiem visā pasaulē. Peru liānai piemīt spilgti izteikts imūnmodulējošs efekts. Šis apbrīnojamais augs efektīvi atjauno organisma aizsargspējas, paaugstinot organisma darbspēju. Tas notiek pateicoties aktīvām vielām – oksiindola grupas alkaloīdiem, glikozīdiem, proantociānidīniem. Darbojoties kompleksā, šīs vielas aktivizē T-limfocītu un T-galētājšūnu funkcijas, kas savukārt satver un izolē svešķermeņus- baktērijas, mirušas šūnas vai šūnas, kas iet bojā, bloķē vīrusu vairošanos šūnās. Liānas aktīvās vielas normalizē imūnglobulīnu, kas atbild par imunitātes humorālo fāzi, līmeni asins serumā, uzlabo asins reoloģiskās īpašības, traucējot trombocītu agregāciju un pazeminot trombu veidošanās iespēju asinsvados. Turklāt, Kaķa nags sekmē kapilāru izturības paaugstināšanos un asinsvadu tonusa uzlabošanos.

Daudzu gadsimtu garumā Ziemeļamerikas iedzīvotāji lieto to imūnsistēmas stiprināšanai. Novārījumiem un tējām, kas tiek pagatavotas no liānas mizas, piemīt spēja noņemt kuņģa sāpju lēkmes, tonizēt organismu, atgriežot tam možumu.

Zaļā tēja – spilgts, uzbudinošs, zaļās tējas smalks aromāts, pēc šī izsmalcinātā dzēriena cienītāju viedokļa Ķīnā, paceļ garastāvokli un mobilizē spēkus, uzlādē ar enerģiju un pagarina dzīves ilgumu. Tēja ļoti pozitīvi ietekmē veselību, jo tā ir bagāta ar vitamīniem, minerālvielām, ēteriskajām eļļām un aminoskābēm. Tēja nodrošina ne tikai tonizējošu un atsvaidzinošu efektu, bet arī nodrošina antioksidantu aizsardzību. Par to atbild P vitamīns, kas pasargā asinsvadus no brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem, padarot asinsvadus elastīgus, traucē šūnu oksidēšanu, palēninot organisma novecošanās procesus. Bet antibakteriālu un pretvīrusu efektu nodrošina tējas katehīni, kas iedarbojas uz vairākiem vīrusiem.

Diždadzis kaut arī nezāle, tomēr tautas un alternatīvajā medicīnā, savas veselību veicinošās iedarbības dēļ. ir ļoti populārs. Īpaši vērtīga ir diždadža sakne – bioloģiski aktīvo vielu krātuve – tā satur polisaharīdus, hroma sāļus, dzelzs sāļus, fosfora sāļus, magnija sāļus, nātrija un kālija sāļus, vara sāļus, linolenskābi, oleīnskābi, stearīnskābi, palmitīnskābi, ēteriskās eļļas. Šis komplekss nodrošina antibakteriālu un antiseptisku efektu, mazina iekaisuma sekas.

Kaķa nags spēj cīnīties ar plašu slimību spektru:

  • slimībām, kas saistītas ar apmaiņas procesu traucējumiem – artrīti, artrozes, reimatoīdie artrīti;
  • kuņģa – zarnu trakta slimībām (gastrīti, kolīti u.c.);
  • uro – ģenitālās sistēmas slimībām – cistīti, pielonefrīti, prostatīti;
  • hroniska noguruma sindroms;
  • depresija.

Lieto pa vienai kapsulai 2 reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens.

Iepakojumā ir 60 kapsulas. Cenu un pieejamību varat aplūkot šeit: Kaķa nags

Please follow and like us:

You may also like...

1 Response

  1. Guntars saka:

    Te labs raksts par šeit pieminēto preparātu: http://veselam.la.lv/mediciniskais-trilleris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *