Pretiekaisumu programma

Baktērijas  Iekaisumu iemesli

Pēc PVO datiem, vairāk kā 70% cilvēku ir kāda veselības problēma, kas saistīta ar baktēriju, vīrusu un sēnīšu klātbūtni organismā. Visbiežāk tie ir hrobiskā stadijā pārgājuši līdz galam neizārstēti procesi. Praksē ļoti grūti atklāt visu baktēriju un vīrusu spektru, ko mēs pārnēsājam, tāpēc hronisku infekciju ārstēšana ir viens no medicīnā sarežģītākajiem uzdevumiem.

Baktēriju – vīrusu – sēnīšu agresijas iemesli ir daudz, lūk tikai daži no tiem:

  • Nekontrolēta antibiotiku lietošana, īpaši vīrusu infekcijas gadījumos, kad tās ir praktiski bezspēcīgas. Antibiotikas uz vīrusiem neiedarbojas, taču ievērojami aktivizē sēnīšu saslimšanas, īpaši tās, kas norit slēptā veidā.
  • Novājināta imunitāte. Ļoti bieži infekcijas ir hroniskas, ar ilgstošu ārstēšanu un imunitāte ar to netiek galā. Papildus toksisko preparātu, tādu kā, salicilātu, sulfanilamīdu u.c. lietošana vēl vairāk nomāc imunsistēmu.
  • Ļoti bieži organismā ir jauktas formas, piemēram – baktērijas-vīrusi, vīrusi-sēnītes. Turklāt, bieži nav iespējams uz tiem mērķtiecīgi iedarboties, farmakoloģisko preparātu augstās toksiskās iedarbības dēļ.
  • Vitamīnu – minerālvielu disbalanss organismā arī noved pie ilgstošas infekcijas ārstēšanas.
  • Ūdens līdzsvara traucējumi, pirmkārt jau organisma atūdeņošanās un asins sabiezēšana, būtiski pasliktina mikrocirkulāciju, bet kopā ar to arī imunitāti.

Kā dabiskiem līdzekļiem ārstēt iekaisumu procesus organismā.

Ir daudz iemeslu ilgstošai infekciju procesu ārstēšanai. Galvenais iedarbības princips, jauktas baktēriju – vīrusu – sēnīšu infekcijas gadījumā – paaugstināt imunitāti un nekaitēt. Ķīmiskie preparāti nāvējoši iedarbojas uz normālu organisma mikrofloru un noved pie straujas imunitātes pazemināšanās (līdz 80% limfoīdo audu atrodas zarnu traktā). Tieši tāpēc visam, kas tiks izmantots ārstēšanā galvenokārt ir jābūt drošam, ņemot vērā to, ka atjaunošanās process ir ilgstošs.

  • Viens no drošākajiem un efektīvākajiem kompleksajiem produktiem ir PAU D’ARCO WITH SELENIUM. Tam piemīot antibakteriāla (pateicoties lapaholam) un pretparazitāra iedarbība vienlaicīgi. Īpaši vērtīgs ir tas, ka papildus minētajam, Pau D’arco with selenium ir spēcīgs imūnmodulators un antioksidants.
  • SILVER-MAX – universāls un dabīgs antibiotiķis, kura pretmikrobu iedarbības spektrs aptver 650 baktēriju veidus. Tā ūdens šķīdums ir atzīts par vienu no drošākajiem cilvēka organismam, pie tam, necieš cilvēka imunitāte un draudzīgā zarnu trakta mikroflora.
  • GARLIC jeb ķiploks ir dabīgs fitoncīds un tā iedarbība uz patogēno mikrofloru jau atzīta un pārbaudīta kopš senseniem laikiem.
  • CORAL BLACK WALNUT – viegls pretiekaisuma un imunitāti stimulējošs produkts ar pretparazitāru iedarbību.
  • Paralēli nosauktajiem līdzekļiem noteikti jālieto pietiekams daudzums labs, tīrs un organismam viegli uzņemams ūdens vismaz 1.5L dienā, lai izvadītu nelabvēlīgo mikroorganismu atstātos atkritumus un toksīnus. Vislabāk, ja tas ir Coral-Mine ūdens, kas ir bagāts ar organismam nepieciešamajām minerālvielām un pie tam ļoti garšīgs.

Pieminēto produktu pieejamību un cenas varat meklēt šeit: SILVER-MAX

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *