Kā mazināt iesnas?

Breathe clear

Kā mazināt iesnas?

Pie gandrīz katras gadalaiku maiņas cilvēki saskaras ar saaukstēšanās slimībām un iesnām. Un tad strauji palielinās aptieku apmeklējumi un dažādu simptomu mazinošu līdzekļu lietošana, kas gan nenovērš cēloni, bet uzliek slodzi pārējām orgānu sistēmām un izraisa citas veselības problēmas. Piemēram, degunā pūšamie līdzekļi bija par iemeslu krampju lēkmēm man pazīstamam cilvēkam, kas tos lietoja regulāri.

Bet par laimi pastāv arī dabas doti līdzekļi, kas ir droši lietošanā. Kas tos meklē, tas atrod.

Viens no tādiem ir NSP kompānijas Breathe Clear jeb elpo brīvi, kam ASV tirgū ir nosaukums HistaBlock. Kā var nojaust jau no nosaukuma, tas palīdz atbrīvot degunu sezonālo iesnu gadījumos kā arī pie paaugstinātas ziedputekšņu koncentrācijas gaisā.

Breathe Clear nodrošina organismu ar dabas vielām, kas atbalsta veselīgu elpošanas funkciju, cīnoties ar apkārtējās vides kairinātājiem, piesārņojumu un toksīniem. Produkts sastāv no vairākām dabas vielām, kas jau darbojas pašas par sevi , bet kā saka paši izstrādātāji: “kopums ir labāks nekā sastāvdaļu summa”.

Sastāvdaļas :

  • Lielā nātre labi pazīstama ar spēju sniegt atbalstu pret sezonālām gaisā esošām vielām. Šī formula nodrošina antioksidantu spēku, lai palīdzētu stabilizēt mastocītu šūnas.
  • Arī antioksidants kverticīns no Japānas Soforas pumpuriem šeit tiek lietots tā pazīstamās iedarbības uz elpošanas sistēmu dēļ. Kvercitīns palīdz stabilizēt izdalījumus veidojošās šūnas, kad tās pakļautas kairinājumiem.
  • Bromelīns ir ferments, kas palīdz samazināt gļotādu pietūkumu iesnu laikā, tādējādi atvieglojot elpošanu.
  • Rūgtais apelsīns satur sinefrīnu, kas palīdz organismam uzturēt brīvus elpceļus. Tam ir arī remdējoša iedarbība uz rīkli un balss saitēm.

Kāpēc lietot tieši Breathe Clear?

Breathe Clear izceļas tieši divu pārliecinošu iemeslu dēļ:

  • Kopums ir lielāks par tā daļu summu. Katra sastāvdaļa stiprina šo maisījumu. Nātrei ir sena vēsture, kas atbalsta elpceļu veselību. Rūgtais apelsīns pievieno citas uzturvielas, lai sniegtu noderīgu atbalstu. Kvercetīns cīnās ar brīvajiem radikāļiem un atbalsta elpceļu veselību. Un bromelīns palīdz uzturēt tīras deguna ejas.
  • Breathe Clear izmantotās nātres savvaļā aug Albānijas kalnos. Mūsu partnerim tur ir īpaši apmācīta komanda, kas rūpīgi šķērso pakalnus, savācot šīs vērtīgās lapas, vienlaikus aizsargājot reģiona bioloģisko daudzveidību. Viņi nodrošina ražas ilgtspējību, rūpīgi uzraugot ražu, un lepni nodarbina sievietes dažādos amatos visā uzņēmumā.

Vēlaties vēl ko uzzināt no vēstures?

Gandrīz pirms 3,000 gadiem Dānijas apgabalā dzīvojošie cilvēki izmantoja audumu, kas bija izgatavots no nātrēm, lai iesaiņotu savus mirušos radiniekus. Vēl nesenāk nātru šķiedra tika izmantota vācu karavīru formas tērpu izgatavošanā Pirmā pasaules kara laikā. Šodien tās aug visā pasaulē, pat attālās vietās, piemēram, Havaju salās, Taivānā un Kanāriju salās. Acīmredzot nātru fani atveda savu ražu līdzi visur, kur viņi devās.

Interesanti, ka medicīniskais termins Urticaria (ko parasti sauc par nātreni) ir tuvs atvasinājums no nātru latīņu nosaukuma, Urtica dioica. Un vai jūs zinājāt , ka nātre var mazināt ādas reakciju nātrenes laikā. Nātru sakņu tējas pagatavošana iekaisušas ādas mazgāšanai var sniegt milzīgu atvieglojumu skartajai ādas zonai. Ļaujiet dabai piedāvāt jums ātru zālīšu risinājumu !

Breathe Clear var lietot, lai mazinātu alerģijas simptomus un atbalstītu elpošanu, bez blakusparādībām, kas parasti saistītas ar bezrecepšu un recepšu antihistamīna līdzekļiem, dekongestantiem un deguna aerosoliem.

Sastāvā esošie spēcīgie antioksidanti palīdz atbalstīt elpceļu eju un gļotādas veselību. Lielā nātre, kvercetīns, bromelains un rūgtais apelsīns piedāvā dabisku palīdzību pret sezonāliem kairinātājiem.

Šis spēcīgais maisījums uzlabo imūnsistēmu un kavē histamīna un citu iekaisuma savienojumu izdalīšanos, kas ierosina alerģisku reakciju: šķaudīšanu, pietūkumu un niezi.

Neļaujiet sevi nomocīt elpošanas problēmu gadījumos. Atļaujiet Breathe Clear jums palīdzēt.

Lietošana: pa 2 kapsulām 2 reizes dienā ēšanas laikā..

Paši šo produktu varat pasūtīt NSP internetveikalā šeit.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *