Nost ar locītavu sāpēm

Locītavu sāpju iemesli un to novēršana.Biluron locītavām

Cilvēka ķermenis sastāv no apmēram 230 locītavām, kas katru dienu veic desmitiem tūkstošu kustību. Pirksti vien veic 25 miljoni kustību mūža laikā. Katrs mēs savas dzīves laikā noejam vai noskrienam aptuveni 25 miljoni soļu. Un katrā no šīm kustībām piedalās locītavas. Dzīves otrajā pusē daudziem parādās sāpes un locītavas liek manīt, ka to resursi nav mūžīgi un ir laiks padomāt par kādiem profilakses pasākumiem vai izvērtēt savas kustības. Tāpat kā auto dzinējs un citi kustīgie mehānismi tiek eļļoti un iesmērēti, arī cilvēka locītavām nepieciešamas noteiktas smērvielas, lai tās funkcionētu ilgi un bez problēmām. Cilvēks dzīvē noiet apmēram 160 000 km, bet mēs taču nevaram nomainīt savus šķidrumus, kā to dara automašīnām pēc noteikta kilometru skaita. Tāpēc jāseko līdzi esošo šķidrumu sastāvam un veselībai un jāveic profilaktiski pasākumi, lai nesāktos kādas problēmas. Locītavu veselību un eļļošanu nodrošina locītavu sinoviālais šķidrums.

Pārmērīgas slodzes, vienveidīgu kustību ietekmē un arī ar gadiem samazinās locītavu šķidruma daudzums, tā viskozitāte un sastāvs. 

Locītavu sinoviālā šķidruma galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe. Tās galvenais uzdevums ir ūdens piesaistīšana. Tāpēc viens no galvenajiem nosacījumiem ir pietiekoša ūdens daudzuma lietošana ikdienā. Hialuronskābe organismā pietiekošā daudzumā tiek izstrādāta tikai līdz 30 gadu vecumam. Pēc tam tās izstrāde pakāpeniski samazinās un pie apmēram 60 gadu vecuma sasniedz savu minimumu. Arī iekaisuma procesi ietekmē hialuronskābes sastāvu, kā rezultātā tā vairs nevar kvalitatīvi piedalīties locītavas eļļošanas procesos. Tāpēc arī tieši vecāka gadagājuma cilvēkiem pastiprināti parādās locītavu sāpes. Tās var izraisīt gan locītavu šķidruma trūkums gan to nolietošanās gan arī iekaisuma procesi.

B-Luron – dabīgs līdzeklis locītavu skrimšļu atjaunošanai.

Vācu zinātnieki pēc daudzu gadu pētījumiem ir izstrādājuši līdzekli, kas palīdz atjaunot nodilušos locītavu skrimšļus un novērš locītavu sāpes, kas ir šī procesa sekas. Tas ir hialuronskābes un hondroitīna sulfāta komplekss, kas iegūts no dabīgām augu izejvielām un iedarbojas kompleksi uz visām ķermeņa locītavām vienlaikus.

B-Luron sastāvā ir:

 • Hialuronskābe – galvenā locītavu šķidruma sastāvdaļa, kuras galvenā funkcija ir ūdens saistīšana.
 • Hondroitīna sulfāts – skrimšļu, dzīslu, saišu, ādas, artēriju un acs radzenes galvenais celtniecības materiāls. Nepieciešams skrimšļu atjaunošanai.
 • Invertēts cukurbiešu cukurs – hondrocītu enerģijas avots.
 • E vitamīns.

B-Luron sastāvā esošās hialuronskābes molekulas ir speciāli modificētas, lai tiktu cauri kuņģa-zarnu traktam un saglabātu savas īpašības. Iekaisumu rezultātā locītavās esošās hialuronskābes sastāvs tiek izmainīts un tā vairs nespēj veikt savas funkcijas. Tādējādi no jauna uzņemtā B-Luron produktā esošā hialuronskābe veicina jaunas hialuronskābes izstrādi locītavās. Iedarbojas līdzīgi kā hialuronskābes injekcijas locītavās, tikai šinī gadījumā palīdz visām locītavām vienlaikus, nevis tikai vienai , kurai tiek veikta injekcija. B-Luron ir garšīgs, saldens šķidrums, kas ātri uzsūcās organismā. Jau pēc 15 minūtēm tas ir atrodams limfā un pēc 24 stundām jau locītavu šķidrumā.

Pirmie locītavu darbību uzlabojumi jūtami jau pēc 2-3 nedēļām. B-Luron ir ortomolekulārs preparāts bez blakusparādībām. Līdzekli lieto kursu veidā 2 reizes gadā. Iepakojumā ir 2 pudeles B-Luron un tās nepieciešams izlietot abas viena kursa ietvaros, kaut arī uzlabojumi parādās jau agrāk.

B-Luron ieteicams lietot:

 • bērniem augšanas fāzē un pie kaulu deformācijām,
 • sportistiem pirms un pēc sezonas vai pirms sacensībām un palielinātām slodzēm,
 • profilaktiski, lai novērstu pāragru locītavu nolietošanos,
 • artrožu gadījumos(pat līdz 4 stadijas artrozei, kad vēl ir palicis kaut nedaudz skrimslis),
 • mugurkaula starpskriemeļu disku pataloģiju gadījumos(protrūzija, izvirzījumi, nosēšanās),
 • podagras ārstēšanā kopējās terapijas ietvaros,
 • pie ilgas vienveidīgas locītavu slodzes ( arī palielināta svara gadījumā).

Lieto pa 30 ml mērglāzei vienu reizi dienā pēc ēšanas. Ieteicams katru dienu vienā un tai pašā laikā. Glabāt ledusskapī un pirms lietošanas sakratīt.

Sazinieties ar mani, ja nepieciešama papildus informācija.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

Tikai vēl 2018.gada jūnija mēnesī B-Luron produktu iespējams iegādāties ar papildus 15% atlaidi. nenokavē!

Informācija par pašu produktu:

Vācu zinātnieka, B-Luron izstrādātāja produkta prezentācija:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *