Locītavu un muskuļu sāpes

SOS gēlsKā jau iepriekš rakstīju, locītavu sāpes parādās pārsvarā ar vecumu, kad organisms vairs nevar izstrādāt tik daudz nepieciešamo vielu, kas nodrošina skrimšļu veselību. Bet arī mazkustība ir viens no iemesliem, kas veicina šo procesu, jo šķidrums, kas nodrošina locītavu eļļošanu, sāk sabiezēt un attiecīgi vairs tik labi nenodrošina šo procesu.

Bet kompānija Faberlic ir izstrādājusi termo gēlu un SOS gēlu, kas iedarbojas uz muskuļiem un locītavām un atvieglo tur radušās sāpes. Termo gēls ir ar sildošu efektu, bet SOS gēls palīdz pret muskuļu sāpēm, sasitumiem un to parasti lieto sportisti pēc aktīviem treniņiem.

Termo gēls atbrīvo saspringušus muskuļus un uzlabo asins cirkulāciju, tam ir sildošs efekts. Pievienotās eļļas padara ādu samtainu un maigu. Ieteicams lietot pie muskuļu spriedzes un arī saaukstēšanās gadījumos. Noņem sāpes , spazmas un mazina iekaisuma procesus muskuļos.

Gēlu sastāvā ir biškopības produkti un tējas koka eļļa, kas efektīvi risina šāda veida problēmas.

Faberlic SOS gēlu plaši pielieto sportisti, kam bieži gadās pārpūlēt ceļu un potīšu locītavas. SOS gēls ātri noņem traumu gadījumos izveidojušos zilumus un sāpes pat tādos gadījumos, kad sāpju dēļ ir bijis apgrūtinoši kustēties. Ideāli palīdz muguras sāpju gadījumos un arī pie vēja savilktiem kakla un citiem muskuļiem.

Par šo produktu iegādi sazinieties ar mani pa epastu spiežot augšējā labajā stūrī uz email ikonas.

 

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *