Kā Alveja palīdz pret astmu

Ar astmas slimībām slimo katrs ceturtais planētas iedzīvotājs. Par astmas cēloni parasti mēdz būt alerģijas, stress un emocionāls uzbudinājums. Astma ir grūta slimība un parasti izmaina cilvēku dzīves uz pavisam citu pusi. Viņiem nākas izvairīties no putekļainām vietām un stresa situācijām, lai kaut cik uzlabotu savu dzīvi.

Bet 2005.gadā tika nopublicēts zinātnisks raksts, kurā tika minēts ka 57% astmas slimnieku stāvoklis uzlabojās lietojot mākslīgus un dabas dziedniecības līdzekļus. Viens no šiem līdzekļiem bija gēls no Alvejas lapu mīkstuma. Pētījumos tika noskaidrots, ka vairākas alvejas sastāvdaļas darbojas iznīcinoši uz astmas ierosinātājiem. Aloe vera palīdz tikai profilaktiski un to nedrīkst lietot astmas lēkmju gadījumos.

Internetā var atrast vairākus pierādījumus tam, ka aloe vera palīdz astmas slimniekiem. Minēšu tikai vienu gadījumu, kuru min Olivers, kuram tagad ir pāri par 50 gadiem. Bērnībā viņš slimoja ar astmu un bronhītu smagā formā un ārsti nesolīja, ka viņš dzīvos ilgāk par 11 gadiem. Bet viņš izdzīvoja un turpmākajā dzīvē vienmēr nēsāja līdz inhalatoru un bija spiests izvairīties no stresainām situācijām un putekļainas vides. Parasti viņam bija smagākas lēkmes pavasaros putekšņu laikā un ziemā. Bet viņš sāka lietot Aloe Vera dzeramos gēlus un pēc dažiem mēnešiem saprata, ka inhalators viņam vairs nav nepieciešams, jo lēkmes bija izzudušas. Bet drošības pēc viņš to joprojām nēsāja līdzi, kaut gan nu jau pēdējos vairākus gadus lēkmes vairāk nav atkārtojušās.

Ja vēlies vairāk uzzināt par produktiem, ko var profilaktiski lietot astmas novēršanai, sazinies ar mani pa lapas augšā esošajiem kontaktiem.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *