fbpx

MSM gēls ar organisko sēru un alveju

msmgel_blog  MSM gēls ar alveju un organisko sēru – Forever Living Aloe MSM gel

Gēls satur alvejas lapu sulu, MSM ( organisko sēru) un ārstniecības augu ekstratus. Stiprina ķermeņa mīkstos audus, samazina muskuļu un locītavu sāpes, atjauno to elastību un aizkavē iekaisuma procesus. Šis bezkrāsas un bezsmaržas gēls neatstāj pēdas uz apģērba, tādēļ lieliski noderēs tiem, kuri aktīvi sporto.

Šī produkta galvenās sastāvdaļas ir Aloe Vera želeja, MSM un ārstniecības augu ekstrakti. Aloe Vera želeja nodrošina gēla dziļu iesūkšanos ādā un MSM nokļūšanu audos. MSM (metilsulfonilmetāns) ir dabīgais organiskais sērs, saistaudu galvenā sastāvdaļa, kas atrodama katrā organisma šūniņā.

Arvien biežāk par dažadu mūsdienu cilvēka veselības problēmu iemeslu kļūst nepietiekošs organiskā sēra ( MSM) dudzums organismā. Šī elementa deficīta gadījumā cieš kaulu-locītavu sistēma. Skrimšļaudu šūnu sieniņas zaudē tām raksturīgo caurlaidību un līdz ar to arvien vājāk asimilē barības vielas. Ja tas turpinās ilglaicīgi, var sākt veidoties iekaisuma procesi. Ja audos ir nepietiekams organiskā sēra daudzums, slikti aug mati, nagi, mazinās zemādas kolagēna izstrāde, paaugstinās celulīta iespējamība, rodas pinnes, āda kļūst jūtīga pret jebkuriem alergēniem.

Kompānijas Forever Living Products izgatavotā alvejas MSM želeja viegli asimilējas audos un ir briniškīgs līdzeklis sēra deficīta gadījumos. Tas ir caurspīdīgs apģerbu nesmērējošs līdzeklis. Viens no stabilizētas žalejas komponentiem – lignīns , nodrošina dziļu gela un līdz ar to arī organiskā sēra ( MSM) uzsūkšanos audos. Mūsu locītavu lokanība un ārējais izskats lielā mērā atkarīgs no visa organisma skrimšļaudu stāvokļa. Galvenais šo audu celtniecības elements , kas aizsargā pret novecošanās un deģenerācijas procesiem, ir organiskais sērs.

Dabiskais organiskais sērs MSM ( metilsulfonilmētans) ir saistaudu un locītavu pamatsastāvdaļa. Tas atrodas ikkatrā organisma šūnā. MSM piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība .

Alvejas MSM želeja ir efektīva daudzos gadījumos:

  • Ideāli piemērota sāpošām, stīvām locītavām
  • Lielisks līdzeklis muskuļu un cīpslu sastiepuma gadījumiem
  • Efeltīva sporta traumu gadījumos
  • Veicina nagu plātnīšu keratinizācijas procesu
  • Palīdz piņņu gadījumā
  • Novērš matu izkrišanu paaugstinātas galvas ādas taukainības gadījumā
  • Novērš zemādas kolagēna slāņa izzušanu
  •  Novērš celulīta rašanās iemeslus

ALVEJAS MSM želeja jāuzklāj tieši uz slimās vietas un viegli masējot, jāierīve ādā . Stipru sāpju gadījumā procedūra jāatkārto vairākas reizes . Alvejas sastāvā esošais lignīns veicina organiskā sēra un citu preparāta ingredientu uzsūkšanos slimajā vietā ( orgānā), kur nepieciešama reģenerācija. Šis gēls ir efektīvs lokālais atsāpinātājs un tam nepiemīt blakusiedarbības. Alvejas MSM želeja ir lielisks pretiekaisuma un nomierinošais līdzeklis.

msm_ruIEPAKOJUMĀ 118 ml.
LIETOŠANA: lielā daudzumā uzklāt tām ādas zonām kurām nepieciešama kopšana. Procedūru atkārtot pēc vajadzības.

Cena šim krēmam ir 22.92 eur, bet iespējamas atlaides, reģistrējoties šeit: Forever interneta veikals

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *