Melnā rieksta lapas

MelnriekstsMelnā rieksta Lapas – Black Walnut Leaves

Melnais rieksts, pateicoties tā sastāvā esošo dabīgo vielu efektīvai darbībai, ir augsti vērtējams savā dzimtenē – Ziemeļamerikā. Augs satur polifenolus, juglonu, C vitam;inu, karotīnu, B1, B6, P un E vitamīnus, ēterisko eļļu, organiskās skābes, miecvielas, u.c. Ir svarīgi atzīmēt, ka juglona un polifenolu koncentrācija melnā rieksta lapās ir 2-4 reizes augstāka, nekā valriekstā. Melnais rieksts tiek izmantots tārpu invāzijas gadījumā, kuņģa un zarnu trakta slimību gadījumā, hronisko ekzēmu un diatēžu gadījumā. Šis produkts tiek pielietots organisma attīrīšanās un atveseļošanās kompleksajās programmās.

Melnā rieksta lapas – dabisks produkts, kuram piemīt prethelmītu, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Tas ir ieteicams arī gados veciem cilvēkiem ar noslieci uz aizcietējumiem.

Aktīvo komponentu iedarbība:

Juglons ir galvenā aktīvā un ļoti vērtīga melnā rieksta sastāvdaļa. No 500-700 kg izejvielas iegūst tikai 100 gramus juglona. Tas, darbojoties kā viegls caurejas līdzeklis aizcietējumu gadījumā, normalizē kuņģa un zarnu trakta darbību. Ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm un helmītiem. Jau Hipokrāts izmantoja melno riekstu tārpu izdzīšanai. Pat mūsdienās, Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas tautas medicīnā šo līdzekli izmanto, lai atbrīvotos no cērmēm un lenteņiem.

Flavonoīdi nodrošina antioksidantu un spazmolītiskas īpašības, kā arī atslābina gludo muskulatūru.

Linolēnskābe aktīvi piedalās tauku šūnu sašķelšanā un zema blīvuma holesterīna līmeņa samazināšanā, jo zema blīvuma holesterīns ir viens no aterosklerozes attīstības un taukainās hepatozes iemesliem. Cilvēka organismam linolēnskābe ir ļoti svarīga, tāpēc ka tā ietilpst šūnu apvalku, nervu šķiedru un acu tīklenes sastāvā. Linolēnskābe nesintezējas cilvēka organismā, tāpēc ir nepieciešams to uzņemt ar pārtiku.

Tanīni (miecvielas) ietekmē gļotādu, samazinot kairinājumu un uzlabojot audu integritāti, miecvielām arī piemīt pretiekaisuma efekts. Tanīni veido necaurlaidīgu plēvīti, kas aizsargā gļotādu no bojājumiem un inficēšanās, tādējādi veicinot un paātrinot tās dzīšanu.

Melnajam riekstam piemīt baktericīda iedarbība, to lieto cirpējēdes, ekzēmu, eksudatīvās diatēzes, psoriāzes, strutainas un alerģiskas izcelsmes slimību, ādas un balsenes tuberkulozes, tuberkulozā limfadenīta, brūču, čūlu, apdegumu ārstēšanai, aptur hemoroidālo asiņošanu, nostiprina zobus un smaganas, var lietot kā pretcērmju līdzekli.

Produkta Melnā Rieksta Lapas pamatefekti:

  • prettārpu efekts – dažādu invāziju (akūtu un hronisku) gadījumos;
  • antibakteriāla iedarbība;
  • viegla caurejas līdzekļa efekts;
  • pretiekaisuma iedarbība;
  • antioksidanta iedarbība.

Melnā rieksta lapas ir viens no galvenajiem līdzekļiem pretparazitārajās programmās, par ko vairāk varat lasīt šeit: https://vesels.eu/pretparazitu-programma-pieaugusajiem/

Lietošana: 2 kapsulas 2 reizes dienā ēšanas laikā.

Iepakojumā ir 90 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *