Kolagēns

Pēdējā laikā TOP produkts ir kolagēns, ko ražo un piedāvā daudzi un arī lieto daudzi. Tikai jāseko līdzi tā izcelsmei un veidam. Vispār pastāv 29 kolagēna veidi, bet 5 no tiem ir paši svarīgākie mūsu organismā. Kolagēns ir svarīga saistaudu sastāvdaļa, bet mūsu ķermenis par 85% sastāv no saistaudiem. Tāpēc ir tik svarīgi to lietot. Galvenokārt lieto un efektu redz uz ādas, jo samazinās krunkas un āda paliek elastīgāka un jaunāka.

Promarin Collagen Peptides ir koncentrēts 1. un 3. tipa kolagēna peptīdu avots no dziļjūras zivīm – mencas, polloka, pikšas – tas palīdz saglabāt ādas jaunību un skaistumu, uzlabot matu un nagu stāvokli. Kolagēna peptīdiem ir maza molekulmasa, tāpēc organisms tos viegli asimilē.

Aktīvo komponentu darbība.

Kolagēna peptīdi (zemas molekulmasas kolagēns) ir īsas aminoskābju ķēdes, kas veido kolagēna un keratīna (viens no galvenajiem cilvēka ķermeņa proteīniem) pamatu. Kolagēns atrodas daudzos orgānos un audos, un 2/3 ādas sastāv no kolagēna, kas nosaka tās elastību, gludumu un blīvumu. Pēc 25 gadu sasniegšanas kolagēna ražošana organismā sāk samazināties, un līdz 60 gadu vecumam ķermenī var palikt pat tikai puse no sākotnējā kolagēna līmeņa. Novecojot, kolagēna šķiedras kļūst biezākas, to skaits un elastība samazinās, kas noved pie ādas nokarāšanās un novājēšanas, statisko grumbu parādīšanās. Pašlaik ir identificēti 29 dažādi kolagēna veidi. Vairāk nekā 90% ādas kolagēna pieder 1. un 3. tipam, tāpēc to papildināšana ir īpaši svarīga, lai novērstu ar vecumu saistītās izmaiņas.

C vitamīns stimulē fibroblastu darbību, tādējādi veicinot organismā notiekošo kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanu.

Biotīns jeb “skaistuma vitamīns” ir sēra avots, kas nepieciešams keratīna – galvenā matu un nagu strukturālā proteīna – ražošanai. Biotīns regulē arī tauku dziedzeru darbību, samazina ādas lobīšanos un novērš poru aizsērēšanu.

B6 vitamīns ir būtisks aminoskābju sintēzei un stimulē vielmaiņas procesus ādā un gļotādās.

Melleņu un spinātu sastāvā esošie antocianīni, flavonoīdi, vitamīni A, C, PP stiprina asinsvadu sieniņas un aizsargā kolagēna šķiedras no iznīcināšanas.

Promarine Collagen peptides palīdz:

  • palēnināt ar vecumu saistītās izmaiņas ādā (samazināta elastība, sausums, novājēšana, nevienmērīgs tonis);
  • uzlabot matu un nagu stāvokli;
  • samazināt celulīta veidošanos.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *