Pretparazītu programma pieaugušajiem

Kāpēc attīrīties no parazītiem ir svarīgi?

Apmēram ceturtā daļa planētas iedzīvotāju katru gadu mirst no parazitārām un infekcijas slimībām. Zarnu parazītu   izraisītās slimības ir trešajā vietā šajā sarakstā. Ja organismā ir helmīti (zarnu parazīti), tad būtiski tiek traucētas organisma aizsargreakcijas un organisms tiek pastiprināti piesārņots ar šo parazītu atstātajiem atlikumiem un toksīniem. Tie var izraisīt alerģijas un intoksikāciju.  Tādas slimības kā ekzēma, psoriāze, bronhiālā astma, aknu un aizkuņģa dziedzera slimības, epilepsija un smagas acu un locītavu slimības var izraisīt arī parazīti. Cilvēka organismā var mitināties pat 150 dažādu helmītu veidu, bet to diagnosticēšana ir sarežģīta un dārga. Lai gan uzskatām, ka gavēņa jēdziens ir cēlies pārsvarā no reliģijām, tas tomēr ir bijis mūsu senču ikdienā un viņi to ir izmantojuši tieši lai attīrītos no parazītiem. Tāpēc arī tagad iesaka ikvienam 2 reizes gadā iziet pretparazitāro programmu lai attīrītos no parazītiem mūsu organismā.

Vai tas ir grūti un sāpīgi?

Ja to dara pareizi, tad pārsvarā nē. Ārstu ieteiktie parazīti apkarošanas līdzekļi ir diezgan agresīvi un ķīmiski savienojumi, tāpēc to lietošana var izraisīt arī diezgan nepatīkamas sajūtas. Jo parazīti jūtot agresīvu iedarbību uz sevīm, cenšās arī pretiedarboties un var pastiprināti izdalīt toksīnus, kas piesārņo organismu. Tāpēc ir ieteicams izmantot dabīgus augu valsts parazītu apkarošanas līdzekļus, kas vienkārši iedarbojas uz organisma dabīgo vidi un padara to parazītu dzīves apstākļiem nepiemērotu. Kā arī ir svarīgi šajā attārposanās laikā lietot ūdeni pietiekamā daudzumā, lai visus nevajadzīgos atlikumus laicīgi izvadītu no organisma.

Parazitāro invāziju cēloņi.

1. Paviršība personiskajā higiēnā. Cērmju oliņas organismā var nonākt tieši šādā veidā ar ēdienu vai no netīrām rokām.

2. Nepietiekams kuņģa skābes daudzums, kas varētu noārdīt cērmju oliņu apvalkus un tās iznīcināt.

3. Pazemināta imunitāte.

4. Zarnu trakta mikrofloras traucējumi – bieži pēc antibiotiku lietošanas.

5. Nesabalansēts uzturs – arī ar pareizu uzturu mēs bagātinām zarnu mikrofloru ar labvēlīgajām baktērijām.

6. Paralēla sēnīšu infekcija.

7. Nepietiekams fermentu daudzums organismā.

Kā attīrīties un izvairīties no parazītiem?

1. Ievērot personīgo higiēnu, kā arī rūpīgi nomazgāt pārtikā lietojamos zaļumus, dārzeņus un augļus.

2. Optimizēt zarnu trakta mikrofloru, normalizēt žults atteci, aktivizēt fermentatīvo darbību, kas parūpēsies par nelabvēlīgu vidi parazītu izdzīvošanai. Šeit palīdzēs Laks-maks. Lieto pa 2 kapsulām 2 x dienā pirms vai ēšanas laikā.

3. Izmantot dabas līdzekļus ar pretparazitāru iedarbību, kas nodrošina parazītu izvadīšanu no organisma neizraisot intoksikāciju. Tāds ir dabas augu līdzeklis Coral Melnrieksts, kas izslēdz toksisko iedarbību uz aknām un nierēm, ko nebūt nevar teikt par ķmiskajiem preparātiem. Coral Melnriekstu lieto pa 2 tabletām 2 x dienā ēšanas laikā.

4. Nozīmīgs līdzeklis pretparazītārajā programmā ir ķiploks, kas ir plaši pazīstams ar savām fitoncīda un antibaktriālajām īpašībām un ko jau tautas medicīnā ir izmantojuši kā cērmju izdzīšanas līdzekli. Tikai ķiploks kapsulās ir krietni koncenrētāks un tam nepiemīt stiprā garša un smaka, kas var nepatikt. Lieto pa 1 kapsulai 3 reizes dienā ēšanas laikā.

5. Pēc attārpošanas kursa svarīgi ir atjaunot kuņģa un zarnu trakta mikrofloru un papildināt to ar labvēlīgajām baktērijām pietiekošā daudzumā. Šim nolūkam var izmantot DigestAble, kas ir unikāls dabīgs fermentu un labvēlīgo baktēriju apvienojums. Lieto pa 1 kapsulai 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas.

6. Šajā laikā ieteicams lietot tīru, bioloģiski aktīvu ūdeni pietiekamā daudzumā, lai izvadītu no organisma nevajadzīgo.

Par produktu cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Reģistrējoties automātiski iegūsiet 20% atlaidi visiem produktiem.

Ir zinātnieku apkopoti veseli 2 speciāli komplekti pret parazītu aizsardzībai – Parashield un Parashield Plus. Tas speciāli lietotāju ērtībai, lai nav pašiem jādomā ko un kā lietot. Komplektam līdzi nāk grāmatiņa, kurā sīki un smalki aprakstīts kā kas jālieto.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

2 komentāru

  1. Guntars saka:

    Pats izgāju šo attīrīšanās kursu un sajūtas ir daudz labākas kā iepriekš. Nepūšās vairs vēders pēc katras ēdienreizes un arī vēdera izeja ir regulāra nevis reizi 2 dienās kā iepriekš. Vienā seminārā par veselīgu ēšanu dzirdēju, ka vēderam esot jāiziet 3 reizes dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *