Synergizer – veselīgs enerģijas avots.

Katram mums kādreiz ir gadījies sajust nogurumu un grūtākie brīži ir tie, kad vēl tik daudz jādara un jābūt modram. Tad mēs mēdzam ķerties pie dažādiem enerģija papildināšanas avotiem – kafijas, enerģijas dzērieniem. Bet vai tie ir tie veselīgākie enerģijas uzņemšanas veidi? Parasti tie satur daudz cukura un sintētiskā kofeīna, kas nemaz tik labs veselībai nav.

Kā arī tiem ir savas blakusparādības: pastiprināta sirdsdarbība, uzbudinātība, grūtības aizmigt, trauksme, kā arī pastiprināts nogurums, kas parādās pēc iedarbības zaudēšanas.

Vai ir iespējams ekoloģiskāks un dabiskāks enerģijas papildināšanas veids? Jā tāds ir enerģijas dzēriens ar augļu un citrusu garšu Synergizer.

Synergizer sabalansēts enerģijas dzēriens ar izteiktu augļu-citrusu garšu. Vitamīnu, minerālu, augu ekstraktu, ogļhidrātu, aminoskābju sinerģija veicina ievērojamu aktivitātes paaugstināšanos, darba spēju un izturības pieaugumu. Dabīgais kofeīns no guaranas un zaļās tējas ekstraktiem nodrošina enerģijas pieplūdi bez blakusefektiem, kas raksturīgi sintētiskajam kofeīnam, kas parasti ietilpst enerģētisko kokteiļu sastāvā.

Guaranas un zaļās tējas ekstrakti satur dabisku kofeīnu, kas uzsūcas pakāpeniski un iedarbojas saudzīgi, nekairinot kuņģa zarnu trakta gļotādu un neizraisot pārmērīgu kairinājumu, taču ilgāk saglabājot efektu.

Glikoze, saharoze, maltodekstrīns – ogļhidrāti ar augstu glikēmisko indeksu ir galvenais organisma enerģijas piegādātājs. Synergizer sastāvā ir iekļauta sabalansēta ogļhidrātu kombinācija, kas nodrošina stabilu kvalitatīvas enerģijas pieplūdi un izlietotā glikogēna ātru atjaunošanos bez straujām cukura līmeņa svārstībām asinīs.

L-karnitīns ir efektīvs enerģijas stimulators. Novērš nervu izsīkumu, uzlabo fizisko izturību un garīgo aktivitāti. Paātrina ogļūdeņražu sadalīšanās procesu līdz pienskābei un veicina to ātru izvadīšanu no muskuļu audiem. Glikuronolaktons ir dabīgs glikozes metabolīts, piedalās glikogēna veidošanā, tādējādi palīdz novērst glikogēna krājumu izsīkšanu šūnās, kas ir īpaši aktuāli tiem, kam enerģija ir nepieciešama ātri un pietiekamā daudzumā.

Aminoskābju komplekss.

Taurīns uzlabo asinsriti un apmaiņas procesus sirds muskulī, uztur nervu sistēmu stresa situācijās, uzlabojot psiholoģisko stāvokli, samazina glikozes līmeni asinīs.

Glicīns ietekmē visu organisma reakciju aktivitāti enerģijas sintēzes procesā no ogļhidrātiem, tāpēc pie pārmērīgas fiziskas slodzes vai stresa dēļ tā iekšējās rezerves ātri tiek izlietotas un nepieciešama papildināšana.

Citrulīns paātrina muskuļu atjaunošanu pēc slodzes, samazina muskuļu nogurumu, uzlabo enerģijas apmaiņu sirds muskulī.

B grupas vitamīni (B1, B2, PP, B6, pantotēnskābe). Nepieciešami efektīvai enerģijas apmaiņai. Par šo vitamīnu nozīmi vairāk lasiet bloga rakstā par Tasty B vitamīnu kompleksu.

Magnijs, nātrijs un hroms. Aktīvi piedalās tauku un ogļhidrātu vielmaiņā, ūdens-sāls enerģijas apmaiņā.

Apelsīna un mango augļu piedevas nodrošina dzēriena izteiktu un uzmundrinošu augļu-citrusu garšu.

Produkts ieteicams tiem, kas:

  • grib efektīvi palielināt savu produktivitāti un darba spējas – kā intelektuālās, tā arī fiziskās;
  • vēlās iegūt papildu enerģiju bez aizkavētā noguruma;
  • izvairās no sintētiskā kofeīna lietošanas.

Pieejams 500g un 25g (1 porcija) iepakojumos. Lieto izšķīdinot 1 porciju (25g) uz glāzi ūdens.

Šis nu ir viens gards un efektīgs enerģijas atjaunošanas avots. Pats kādreiz intensīva darba apstākļos esmu dzīvojis uz tradicionālajiem enerģijas dzērieniem, kamēr sabeidzu kuņģi un zarnas. Tāpēc labāk tad uzreiz lietot šādu, kas nekairina kuņģi. Iepriekš tādu nezināju. Bet , ja jūs moka jau pastāvīgs nogurums, tad drīzāk jāsāk domāt par nopietnu veselības sakārtošanu. Nu kaut vai sākt ar organisma detox vai zarnu attīrīšanas programmām. Man vairs pēc šo programmu iziešanas nogurums dienas laikā netraucē.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par veselības profilaksi vai iegādāties kādu no produktiem, aizpildiet zemāk esošo formu un es ar jums sazināšos.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *