Izvēlies veselību un jaunību ar Laminine

Cilmes šūnas LaminineKā mūsu organismā rodas slimības?

Mūsu organisma visas šūnas sastāv no olbaltumvielām, kuras savukārt veido aminoskābes.   Aminoskābes noteiktā stingrā secībā sakārtojas viena aiz otras veidojot mūsu organisma šūnas. Ja kāda no aminoskābēm, kuras mēs varam uzņemt ar uzturu, organismā trūkst, tad sāk attīstīties slimības, jo tiek izjaukta aminoskābju pareizā secība.

Liekas tad jau jālieto pareizais uzturs un viss būs ok, bet ar to gluži nepietiek, jo, attīstoties industriālajai lauksaimniecībai, viss tiek pastiprināti miglots un mēslots ar ķīmiskajiem minerālmēsliem un zemes auglīgais organiskais slānis tiek noplicināts un augos vairs pietiekošā daudzumā neveidojas mums vajadzīgie dabīgie vitamīni. Bet aptieku ķīmiskajos vitamīnos nav visas tās sastāvdaļas, kas atrodamas dabīgajos vitamīnos, ko iegūst no augu valsts dabīgā ceļā, kā arī tos mūsu organisms neuzņem pilnā apmērā.

Attiecīgi arī pārtikā vairs nav vajadzīgais aminoskābju daudzums un arī vitamīnus ir grūti uzņemt vajadzīgajā daudzumā, jo tad mums būtu jāēd kilogramiem dārzeņu un augļu katru dienu.

Zinātnieki pētot, kāpēc mazi bērni tik ātri visu iemācās un atcerās vismazākos sīkumus, ir atklājuši jaunu savienojumu, ko nosaukuši par Fibroblast Augšanas Faktoru(FAF), kas atrodas tikai mātes placentā un piedzimstot to iespējams papildināt tikai vēl ar mātes pienu.  Pieaugušajiem šis savienojums organismā vairs neveidojas un ar gadiem izlietojas arī bērnībā iegūtais. Tāpēc arī mēs pēc gadiem 30 sākam pastiprināti slimot. Šis FAF regulē sistēmu, pēc kādas tiek pa organismu iznēsātas un izvietotas aminoskābes. Pēc šī atklājuma zinātnieki ir izstrādājuši produktu ar nosaukumu LAMINĪNS (Laminine). Kurš tad pašlaik ir vienīgais uztura bagātinātājs, ar kuru ir iespējams uzņemt šo FAF, kurš tad arī regulē kurām aminoskābēm uz kurām bojātajām šūnām jādodas. Attiecīgi tad ar šī produkta palīdzību viss organisms tiek atjaunots sākotnējā stāvoklī.

Laminīns satur:

 1. 22 aminoskābes
 2. Fibroblast augšanas faktors
 3. Haizivs skrimšļi (minerālvielas un vēža profilakse – haizivīm vēzis nav novērots)
 4. Dzeltenie zirņi, kā papildus aminoskābju avots

Regulāra šī produkta lietošana palīdz:

 • ·         Samazināt stresu
 • ·         Saglabāt veselīgu kortizola līmeni
 • ·         Regulēt serotonīna līmeni
 • ·         Izturēt un mazināt fizisko un garīgo stresu
 • ·         Nodrošināt labāku miegu
 • ·         Veidot kalogēnu veselīgākai ādai
 • ·         Samazināt novecošanās pazīmes
 • ·         Uzlabot emocionālo līdzsvaru
 • ·         Veicināt spēka atjaunošanos pēc fiziskām aktivitātēm
 • ·         Palielināt muskuļu tonusu un spēku
 • ·         Uzturēt izturību un enerģiju
 • ·         Uzlabot veiklību
 • ·         Uzlabot atmiņu un spriešanas spējas .
 • ·         Palielināt koncentrēšanos
 • ·         Normalizē seksuālo dzīvi
 • ·         Uzlabot vispārējo labsajūtu
  Tātad šis produkts LAMINĪNS, nodrošina mūsu organismu ar visām mums vajadzīgajām aminoskābēm un FAF regulē to došanos uz slimību bojātajām šūnām un atgriež mūsu šūnu un orgānu veselību sākotnējā stāvoklī.  Tāpēc arī bērniem visas brūces dzīst daudz ātrāk kā pieaugušajiem. Kā arī Laminīns nodrošina mūsu organisma funkcijas dabiskajā līdzsvarā un sabalansē fizisko un garīgo veselību.

Pēc šī produkta atklāšanas 1929.gadā, zinātnieki no vēža ir izārstējuši daudzus simtus slimnieku.

LAMININE ir pilnīgi drošs visai ģimenei! Neviens no 18 klīniskajiem un medicīniskajiem pētījumiem, kas veikti ASV, Norvēģijā un Zviedrijā, neuzrādīja  nekādas blakusparādības.

Pašlaik šis produkts ir oficiāli pieejams ASV, Malaizijā, Austrālijā, Indonēzijā, Filipīnās, Kanādā, Krievijā un Ukrainā. Un tagad arī Lietuvā un Latvijā. Kurjers piegādā pa tiešo uz jūsu mājām.

Informācija angliski šeit: https://mylifepharm.com/lamiliesma

Krieviski šeit: http://mlmlatvija.com/lamininerus.html

Info par otru produktu Omega+++ krieviski šeit: http://mlmlatvija.com/laminineomegarus.html

Pasūtīt Laminine var šeit: Pasūtīt Laminine vai arī sazinieties ar mani.You may also like...

1 Response

 1. Gita saka:

  Vienkārši perfekts raksts, es kā Laminine un Laminine Omega +++ lietotāja varu tikai piebilst, ka produkts ir vienkārši lielisks. manā ģimenē visi šo produktu mīl. Mēs esam no tām ģimenēm, kas patstāvīgi lieto tādus vai citādus uztura bagātinātājus, bet nekad nebijām pilnībā apmierināti, vajadzeja daudz pproduktus kopā, lai iegūtu visu ,kas organismam vajadzīgs. Laminine  ir unikāls produkts ar to, ka , šeit ir viss kopā salikts 2 produktos, kas mums nepieciešams. Lietojot Laminine un Laminine Omega+++ jūs attīrat organismu, saņemat visus vitamīnus ,amino skābes (22) un nostiprināt  savu veselību. Gribu uzsvert, ka Laminine produkti samazina kortisola hormona līmeni, ko neviens cits uztura bagātinatajs nedara. Kortisols ir stressa hormons un organismam novecojot,  kortisols izstrādājas lielākās devās.
  Man ir 12 gadus jauns pusaudzis, kurš kā jau lielākā daļa pusaudžu bija ar ļoti mainigu garastāvokli, neapmierināts ar dzīvi, stresains, vieglu aizkaitināms. ļoti grūti komunicējās ar ģimeni. Uz viņu laminins iedarbojas jau pēc 3-4 kapsulu lietošanas. Bērns izmainījās acīm redzami ,.Viņs uzvedas ļoti labi ir mierigs ,smaidīgs, skolā bez stressa veiksmīgi nokārtoja visus testus. Pusaudzis ir laimīgs un apmierināts līdz ar to mēs pārējie ģimenes locekļi arī. Pat pačieš savu māsu, kas ir drusku jaunāka par viņu un kā jau meitene var būt ļoti uzmācīga.
  Es gribu ieteikt visiem vecākiem, kas mīl savus bērnus, dodied viņiem vienu kapsulu Laminine dienā, tas palīdzēs iziet pilnvērtigi visas bērna attīstības stadijas un ļaus izaugt par veseliem, ar veselu nervu sistēmu cilvēkiem. Nav sliktu bērnu, nav slinku bērnu, bet sakarā ar to, ka mūsdienu pārtika nespēj nodrošināt mūsu organismu ar tik svarīgajām amino skābēm bērni nogurst, viņi nespēj koncentrēties , skolā skolotāji nav apmierināti, bieži vecāki arī nē, tādēļ , bērni apjūk, viņi nesaprot, kas ar viņiem isti notiek., viņi saprot tikai to, ka viņi ir slikti, bet tie citi ir labi. Rezultātā tas izsauc stressu, neapmierinātību ar sevi, bailes un . viņu konfidence zūd. Pamēginiet un jūs redzēsiet savus mīlujus citā gaismā.
  Man ir vēl viens ļoti labs rezultāts uz manu meitu.
  Viņai uzmetās jokaina ādas slimība, kas ļoti strauji un agresīvi mēģināja izplesties pa vienu kermeņa pusi. Izskatijās kā kārpas un āda apkārt bija kā zvīņu ēde, kaut kas tamlidzīgs. Lietojot 2 capsulas Laminina dienā , nieze samazinājās, sārtums nogāja un pakāpeniski, bet negribīgi, tās neglītās kārpveidīgās pumpas sāk kreveļoties. Protams vēl paies kāds mēnesis līdz izzudīs pavisam. Es zinu tikai to, ja nebūtu Laminine, es būtu lielās problēmās, medicīna nelīdzētu, dotu tikai dažādas antibiotikas , būtu kārtējais eksperimentu trusītis.Antibiotikas tikai izraisitu citas veselības problēmas.
  Tā kā es varu pateikties Laminine par manu bērnu veselību.
  Te ir vēl viena lieta, ko gribu pateikt, ja organisms nesaņem visus vitamīnus un amino skābes jūs zaudējat no jūsu dzives vismaz pāris stundas katru dienu. Parēķiniet cik sanāk.
  Paldies Guntaram par rakstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *