Kā cīnīties ar nagu sēnīti?

Pēdas  Sēnītes, parazīti un vīrusi ir tieši tādi paši dzīvi organismi kā mēs cilvēki un mums ir jāmācās ar tiem sadzīvot, lai tie nesāktu mums sagādāt neērtības. Sēnītes dzīvo kolonijās un visas ir savā starpā saistītas un tās iznīdēt ir ļoti grūti. Mūsdienu medicīna atpazīst tikai 3 no apmēram 50 sēnīšu veidiem.

Tāpēc ir vērts aizdomāties, ja pamani sev vai saviem tuvajiem kādu no sekojošām pazīmēm: nagu sēnīte, blaugznas, neirodermīts, psoriāze, diatēze, ekzēmas, sāpošas locītavas. Viss kas niez (arī ausīs), lobās, plaisā, sulo, plankumi uz ādas (biežāk limfmezglu rajonos), balti vai biezpienveidīgi izdalījumi no ādas vai uz mēles vai ar klepu – tas viss 100% ir sēnes! Sēnes ir ļoti grūti iznīcināmas un to likvidēšanas process velkas ilgi.

Kā apkarot sēnīšu slimības?

Sēnītes mūsu organismā var nonākt gan caur ādas bojājumiem, gan ar ūdeni, gan ieelpojot. Tās praktiski visu laiku dzīvo mūsos. Galvenais priekšnoteikums, lai tās nevairotos, nesāktu dominēt un neizraisītu slimības, ir tās nebarot. Sēnēm patīk mitrums un siltums, tāpēc arī nagu sēnītes parasti vairāk izpaužas šādos apstākļos. Sēnes mūsu organismā dzīvo starpšūnu šķidrumā. Tā PH līmenim ir jābūt sārmainam vai viegli skābam. Ja mēs daudz lietojam baltmaizi, kūkas, saldinātos dzērienus, kas paskābina organismu, tad sēnītēm veidojas ideāla vide dzīvošanai.

Sēnīšu slimību apturēšanai jāpanāk, lai organismā būtu sārmaina vide. To var panākt lietojot uzturā vairāk augus, kas satur organiskās skābes: upenes, dzērvenes, brūklenes, ērkškogas, smiltsērkšķi, mellenes, zilenes, irbenāju, pīlādzi. Arī dažādi garšaugi palīdz neitralizēt sēnīšu augšanu: loki, ķiploks, pipari, mārutki, rāceņi,  dažādi garšaugi kā arī tējas koks, ciedrs, egle, priede un to sveķi, propoliss. Piemēram, propolisu un sveķus var pievienot un košļāt kopā ar košļeni.

Ja neesat šo ogu un augu liels piekritējs, var izmantot Koraļļu kluba dabīgos uztura bagātinātājus, kas lieliski aizstāj šos augus. PauD`Arco jeb skudru koka miza ir lielisks līdzeklis, kam piemīt antibakteriāla, pretvīrusu, pretiekaisuma un pretsēnīšu iedarbība. Tam ir arī imūnstimulējošs efekts. Tāpat arī Garlik jeb Ķiploks lieliski noder cīņai ar vīrusiem un sēnēm, jo tas satur krietni lielāku koncentrāciju šī auga nekā mēs varētu apēst dabīgā ceļā.

Coral Mine – dabīgs ūdens īpašību bagātinātājs, kas paaugstina dzeramā ūdens PH līmeni. Šādu ūdeni ikdienā lietojot vismaz 1.5L, mēs uzturam mūsu organismā sārmainu vidi, kas nepatīk sēnēm.

Otrs veids, ka samazināt sēnīšu izplatību organismā, ir imunitātes paaugstināšana. Mūsu organisma dabīgie aizsargi leikocīti katru dienu aizvada cīņas par mūsu veselību un ir galvenie sēnīšu un vīrusu apkarotāji, bet arī tie nespēj darboties nelabvēlīgos apstākļos un vidē. Ziemā, ja neesam pietiekoši saģērbušies, mūsu locītavu, pēdu un plaukstu temperatūra var noslīdēt zem 24 grādiem, bet tādā temperatūrā imunitāte darbojas ļoti lēni, tāpēc arī mēs saslimstam. Attiecīgi iedzerot karstu tēju vai izsildot kājas karstā ūdenī mēs palielinam asinsriti un pievadām leikocītus, kas nodrošina cīņu ar vīrusiem.

Aloemannan, Echinacea, Alfalfa un Coral Cat`s Claw ir tikai daži dabīgie līdzekļi, kas var uzlabot imunitāti dabīgā ceļā un palīdzēt organismam pašam cīnīties ar sēnītēm un vīrusiem, lai nebūtu jālieto ķīmiskās zāles, kas bojā aknas un nieres.

Esat taču dzirdējuši arī teicienu, ka imunitāte veidojas zarnās, tāpēc ir tik svarīgi, lai tajās notiktu pareiza uztura sadalīšana un uzsūkšana. Par šo procesu atbildīgas ir labās baktērijas, kas nepārtraukti aizvada cīņu ar patogēnajām baktērijām, kas mēdz savairoties, ja ēdam nedzīvu un neveselīgu pārtiku.

Mega Acidophilus nodrošinās zarnu traktu ar pietiekošu daudzumu labvēlīgo baktēriju, kas veicinās zarnu trakta vides uzlabošanos un barības vielu šķelšanu un uzsūkšanu organismā.

Tējas koka eļļu vai Silver Max gēlu papildus lieto ārīgi tieši sēnīšu skartajās vietās, kas palīdzēs ātrāk tās apkarot. Tikai tas ir jādara neatlaidīgi katru dienu, jo sēnes ir ļoti izturīgas un pilnīgu izārstēšanos var panākt sākot no 6 mēnešu līdz pat 1  gada laikā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Šeit varat noskatīties pilnu lekciju par tēmu sēnes (krievu valodā):

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *