Mikrohidrīns Plus

Mūsu organismā nepārtraukti veidojas brīvie radikāļi, kas ir neoksidēti vielmaiņas produkti, kas atstāj negatīvu iespaidu uz mūsu organisma imunitāti un veicina novesošanās procesus.

Antioksidanti savukārt nodrošina organisma aizsardzību pret šiem brīvajiem radikāļiem. Viens no šādiem dabas izcelsmes antioksidantiem ir MIKROHIDRĪNS PLUS.

Sastāvs:

MIKROHIDRĪNS. Veicina intensīvu asins piepildīšanu ar skābekli, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš eritrocītu salipšanu, pazemina arteriālo asinsspiedienu, neitralizē brīvos radikāļus, atjauno organismā labvēlīgu sārmainu vidi.

ALFA-LIPOISKĀBE. Tā ir spēcīgs antioksidants, kas pazeminaholesterīna līmeni asinīs, uzlabo skābekļa piegādi asinīs. Iesaka lietot sirds išēmiskās slimības, sirds-asinsvadu mazspējas gadījumā, kā arī glaukomas ārstēšanas laikā. Vācijas endokrinologu savienība iesaka to lietot, kā nepieciešamu papildinājumu diabēta neiropātijas ārstēšanā.

SELĒNS aizsargā sirdi no išēmijas (mazasinības), koronāros asinsvadus no aterosklerotiskā procesa, bet vairogdziedzera šūnas no lipīdu peroksidācijas. Selēns ir spējīgs aizsargāt galvas smadzeņu šūnas no išēmijas, novērst insulta attīstību.

ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTS atjauno sirds darbību, paplašina asinsvadus un normalizē arteriālo asinsspiedienu, nostiprina asinsvadu sieniņas, uzlabo to elastību un aktīvi cīnās pret aterosklerozi. Tēja spēj vienlaicīgi nomierināt un noņemt miegainību, galvassāpes un nogurumu, palielina vispārējo darbaspēju un veicina radošo domāšanu.

NIACĪNS. Niaciņam ir būriska nozīme enerģijas izstrādē. Šī viela piedalās vairāk nekā 50 bioķīmiskajās reakcijās organismā, kuru procesā tauki tiek pārveidoti enerģijā. Paplašina sīkos asinsvadus (ieskaitot galvas smadzeņu asinsvadus), uzlabo mikrocirkulāciju, pazemina holesterīna līmeni asinīs, sniedz vāju antikoagulantu iedarbību, uzlabojot asins fibrinolītisko aktivitāti. Niacīns cīnās pret nogurumu, izklaidību, muskuļu vājumu, ēstgribas zudumu, galvassāpēm, caureju un sliktu dūšu. Tas ir iesaistīts serotonīna sintēzē, kas ir nepieciešams dziļam miegam un labam garastāvoklim. Sniedz vieglu nomierinošu iedarbību.

C vitamīns (askorbīnskābe) veicina leikocītu un interferona izstrādi, paaugstina pretošanās spējas pret infekcijām, piedalās kolagēna un serotanīna sintēzē, stiprina asinsvadus un normalizē asinsriti.

PIENA DZELKŠŅA EKSTRAKTS uzlabo tauku sašķelšanu, nodrošina taukos šķīstošo vitamīnu labāku uzņemšanu organismā, stiprina šūnu membrānas un piedalās jaunu šūnu veidošanas procesā, aktīvi stimulējot olbaltumvielu sintēzi.

Kopsavilkums: Mikrohidrīns Plus darbības efektu var redzēt ar tumšā lauka mikroskopa palīdzību. Šī diagnostika uzskatāmi demonstrē neticīgajiem Mikrohidrīna Plus ietekmi uz asins mikrocirkulāciju. Zemāk redzami fotoattēli, kas uzņemti ik pēc 20 minūtēm. Pirmā fotogrāfija rāda, kā eritrocīti ir salipuši tā saucamajos stabiņos. Tādā stāvoklī asinis plūst vāji, bet sarkanās asins šūnas (eritrocīti) nav spējīgi ātri un savlaicīgi piegādāt skābekli orgānu un audu šūnās. Otrā fotogrāfija pēc Mikrohidrīna Plus pielietošanas skaidri parāda, kā eritrocīti atgrūdās viens no otra, telpa starp tiem palielinājās, mikrocirkulācija un skābekļa piegāde tika atjaunota.

asins_aina

Lietošana: Mikrohidrīns Plus pa 1 kapsulai 2 x dienā 30 minūtes pēc ēšanas uzdzerot glāzi ūdens.

Lieto kā antioksidantu, lai paaugstinātu organisma aizsardzību un izturību pret nelabvēlīgu ietekmi un brīvajiem radikāļiem, imunitātes korekcijai un šūnu un audu bojājumu profilaksei.

Sastāvs: Mikrohidrīns, zaļās tējas ekstrakts, kvercetīns, alfa-lipoiskābe, askorbīnskābe, niacīns, selēns, piena dzelkšņa ekstrakts.

Šis antioksidants vairs šajā formā nav pieejams, bet ir nomainīts ar vēl efektīgāku antioksidantu H-500. Par to apraksts atrodams šeit: H-500

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *