Kā rodas cālis-vistas bērns ?

laminine_olaVarbūt nebiju sākumā to tik smalki izskaidrojis, tāpēc atgriezīsimies pie Laminīna rašanās pirmsākumiem. Neesmu ļoti spēcīgs ķīmiskos vai fizioloģiskos procesos, bet mēģināšu to visu izskaidrot saviem vārdiem, lai ierindas cilvēkam taptu mazliet skaidrāks.

Tātad šī produkta Laminīna sastāvs ir aizgūts no vielām, kas atrodamas olā pēcapaugļošanas perioda devītajā dienā. Iedomājamies olu. Kas tad tur ir – dzeltenums un baltums. Bet no tā visa taču kādreiz izveidojas un tiek izperēts cālis. Zinātnieki atklāja, ka tieši devītajā dienā, olā notiek tādi procesi un to organizācija, kas ir par pamatu tam, ka tiek izveidots pareizs jaunais organisms- cālis. Zinātnieki šo vielu nosauca par Fibroblast Augšanas Faktoru(FAF). Tieši šis FAF tad arī atbild par to, lai no olas sastāvā esošajām aminoskābēm izveidotos pareizās olbaltumvielas, kas ir visu ķermeņa daļu sastāvā. Un vēl atbild arī par to, lai šīs sastāvdaļas nostātos pareizajās vietās organismā un neizaugtu, piemēram, kāja blakus galvai vai auss pie gurna.

Vienu dienu, pļaujot zāli dārzā, to pašu iedomājos attiecībā uz kokiem. Pavasarī mēs taču zarus apgriežam, lai izveidotu pareizu koka vainagu un iegūtu vairāk augļus. bet tajā vietā, kur zars ir nogriezts, tas taču turpina dzīt tālāk jaunus pumpurus, zarus, lapas un ziedus. Kā tad tas koks zin kurā vietā zarā izveidot lapu un kurā ziedu un augli, ja pa zariem plūst tikai koka sula? Tātad ir gan augu sulas sastāvā gan mūsu organismos kāda vielas, kas atbild par to kur kam ir jāizveidojas. Un nu beidzot zinātnieki to ir atklājuši.

Nu tad laipni lūgti izmantot šo iespēju gan visi kas ir veseli un grib ilgāk tādi palikt gan arī tie, kas ir slimi un grib kļūt veseli.

Laminine tagad ir oficiāli reģistrēts arī Latvijā un var pasūtīt pa taisno no ASV.

Šeit varat to izdarīt paši vai arī kontaktējaties ar mani: https://mylifepharm.com/lamiliesma/joinnow


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *