Digestive – gremošanas sistēmas veselībai

DigestiveDigestive – tas ir komplekss gremošanas sistēmas veselībai.

Viena no galvenajām veselību veicinošajām sistēmām cilvēka organismā ir gremošanas sistēma, kas pārvērš uzņemto ēdienu uzturvielās, kas nepieciešamas organisma augšanai, enerģijai un šūnu atjaunošanai. Mēs bieži meklējam risinājumus, lai mazinātu dažādas kaites mūsu organismā, bet daudzas veselības problēmas sākas tieši kuņģa un zarnu traktā.

LPGN kompānija, kas pazīstama ar tās galveno produktu LAMININE, ir izstrādājusi un laidusi klajā jaunu produktu DIGESTIVE+++, kas apvieno probiotisko baktēriju un visaptverošu enzīmu maisījumu, kas veicina zarnu veselību, palīdz pret gremošanas traucējumiem un uzlabo barības vielu uzsūkšanos. Softgel kapsula nodrošina labāku uzturvielu biopieejamību un piegādi. Iepakojumā ir 30 softgel kapsulas.

Īpašības un priekšrocības

  • Uzlabots probiotisko baktēriju līdzsvars, lai saglabātu resno zarnu veselibu un labu funkcionēšanu.
  • Neitralizē kuņģa skābes, lai palīdzētu likvidēt diskomfortu vēderā un tā pūšanos.
  • Veicina pareizu olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku un cukuru sagremošanu un to barības vielu uzsūkšanos.

Augstākās kvalitātes sastāvdaļas:

Bacillus Coagulans (1.5 biljoni) ir sporas veidojošas probiotiskās baktērijas, kas ir extra izturīgas, stabilas un termo izturīgas.

Īsās ķēdes Fruktooligosaharīdi, topinambūrs, pieneņu lapas, Yacon saknes nodrošina ar barības vielām probiotiskās baktērijas un veicina to nokļūšanu resnajā zarnā.

Visaptverošs fermentu maisījums, kas nodrošina barības vielu šķelšanu un uzsūkšanos no olbaltumvielām (proteāze, peptidāze), ogļhidrātiem (amilāze, glukoamilāze), cukuriem (invertāze, maltāze), taukiem (lipāze). Plus alfagalaktosidāze, kas palīdz sagremot cukurus, kas atrodami pākšaugos un krustziežu dzimtas dārzeņos. Laktāze palīdz sagremot cukurus no piena un piena produktiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kad lietot? – 1-2 reizes dienā 15 minūtes pirms ēšanas

Kāda atšķirība starp probiotiķi un prebiotiķi? – Probiotiķi ir dzīvas labās baktērijas, kas uztur labvēlīgu mikrovidi zarnās un veicina to veselību. Prebiotiķi ir nedzīvās barības vielu sastāvdaļas, kas nepieciešamas probiotiķu uzturam un attīstībai.

Vai baktērijas tas nav slikti? – Ja šeit domātas zarnas, tad labi ir, ja tajās ir probiotiskās jeb labās baktērijas, bet slikti, ja tur ir patogēnas baktērijas, kas izraisa saslimšanas.

Ko darīt, ja mana gremošanas sistēma funkcionē labi? – Gremošanas sistēmas stāvokli bieži vien ir grūti noteikt līdz parādās problēmas vai kāda nopietna saslimšana. Tāpēc ir svarīgi par to rūpēties un profilaktiski uzturēt labā kārtībā visā dzīves laikā.

Ko darīt, ja es jau lietoju kādu prebiotiķi, probiotiķi un/vai frementu preparātu? – DIGESTIVE+++ apvieno un nodrošina visu šo trīs preparātu kopumu vienā kapsulā, tā kā nav nepieciešamības lietot trīs preparātus atsevišķi.

Lietošana – 1-2 reizes dienā 15 minūtes pirms ēšanas.

Nopirkt Digestive+++ var reģistrējoties šeit LifePharm vai sazinoties ar mani.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *