Coral melnais rieksts

Coral black wallnut

Coral Melnais Rieksts

Klāt ir rudens periods, kad atkal ir laiks attīrīties. Vasara ir laiks, kad mēs lietojam uzturā daudz augļu un dārzeņu un ne vienmēr pievēršam tik daudz uzmanības higiēnai, kā nepieciešams. Attiecīgi, iespējams, ka mūsu organismā ir iemitinājies kāds “apakšīrnieks”. To var sekmēt arī mūsu mīļie mājas iemītnieki – kaķi un suņi. Melnais rieksts ir viens no galvenajiem produktiem attīrīšanās programmu sastāvā.

Helmīti ir nopietna, līdz galam nenovērtēta problēma. Pēdējā laikā Krievijas Federācijā tika atklāti 813 tūkstoši ar dažādām parazitārām slimībām inficētu cilvēku, no kuriem 681 tūkstotis personu (83.8%) – bērni vecumā līdz 14 gadiem. Helmintozes norisinās ļoti akūtā formā un var izraisīt nopietnas veselības komplikācijas. Tāpēc veselības uzlabošanai ir lietderīgi 2 reizes gadā iziet profilaktisko dehelmintizācijas kursu un organisma attīrīšanās kursu. Vislabāk to darīt, izmantojot dabiskus līdzekļus, pie kuriem pieder arī Coral Melnais Rieksts – līdzeklis ar antihelmintu, antibakteriālu un pretiekaisuma efektu.

Produkta sastāvā ir dabiski un aktīvi komponenti (melnais rieksts un oregano jeb parastā raudene), kas nodrošinās palīdzību tārpu invāzijas (akūtas un hroniskas) gadījumā, kā arī palīdzēs attīrīt organismu.

Melnā rieksta lapas un augļapvalks ir miecvielu (25%), organisko skābju, kumarīnu, glikozīdu, flavonoīdu, ēteriskās eļļas (līdz 0.03%), C, B1 un P (līdz 30%) vitamīnu, minerālsāļu un ļoti vērtīgas vielas juglona avots. Juglons – spēcīgs dabas antibiotiķis ar pretparazitāru iedarbību. Turklāt, juglona saturs rieksta augļapvalkā ir augstāks nekā lapās un citās auga daļās. Juglonam piemīt izteikta antibakteriāla aktivitāte gan pret grampozitīvām baktērijām, gan pret gramnegatīvām baktērijām. kā arī pret Candida ģints patogēniem raugiem (sēnītēm). Šī viela nodrošina normalizējošo iedarbību uz zarnu traktu, sekmējot mīkstas vēdera izejas veidošanos. Melnais rieksts satur arī flavonoīdus un tanīnus, kas nodrošina antioksidantu, pretiekaisuma un spazmolītiskas īpašības. Visas šīs vielas ievērojami samazina bojātās gļotādas kairinājumu un paātrina tās atveseļošanos.

ĪPAŠĪBAS

Palīdz atbrīvot organismu no parazītiem dažādās to invāzijas stadijās.

Nodrošina efektīvu un drošu profilaksi pret parazitārām invāzijām, lietojot uzturā jēlas zivis, peldoties atklātās ūdenstilpnēs, nonākot saskarē ar augsni, kas inficēta ar parazītiem, kontaktējoties ar dzīvniekiem u.c.

Tas cīnās ar Candida (piena sēnes ierosinātājiem) tipa sēnītēm, patogēnajām baktērijām un mikrobiem.

Labvēlīgi ietekmē gremošanu un zarnu trakta darbību.

«Melnais rieksts» paredzēts efektīvai un DROŠAI cīņai ar parazītiem. Tas veicina vispārēju organisma attīrīšanos un gremošanas uzlabošanos.

Lietošana: Pa 2 kapsulām 2 reizes dienā.

Galvenās sastāvdaļas:

Melnā rieksta lapu ekstrakts – Cīnās ar helmintiem un Candida tipa sēnītēm, normalizē vēdera izeju un uzlabo zarnu trakta darbību. Piemīt antibakteriālas, antioksidanta un imūnmodulējošas īpašības.

Organo (raudenes) ekstrakts – Ar ēteriskām eļļām un miecvielām bagāts avots, kā arī satur timolu un karvakrolu – vērtīgas vielas, kas ir efektīvas pret dažādu veidu parazītiem. Organo piemīt arī izteikta antibakteriāla, pretmikrobu un pretiekaisumu iedarbība. Normalizē gremošanu: stimulē zarnu trakta peristaltiku, paaugstina gludās muskulatūras tonusu, uzlabo gremošanas dziedzeru sekrēciju.

Produkta Melnais Rieksts sastāvs:

Melnā rieksta lapu ekstrakts  (Juglans nigra) – 300 mg

Oregano ekstrakts  (Origanum Vilgare) – 50 mg

Iepakojumā 90 kapsulas. Cena ar atlaidi 11 eur.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *