Pretstresa programma

stressMūsdienās daudziem aktīviem cilvēkiem visās valstīs ir aktuāls hroniskais stress. Tas strauji novājina organisma aizsargspējas, samazina darba produktivitāti, novājina imunitāti. Tā ietekmē pasliktinās visi organismā notiekošie procesi. Cilvēks kļūst noguris, agresīvs un viegli aizkaitināms.

Viens no stresa veidiem – brīvo radikāļu stress – ir paaugstināta noguruma iemesls. Mūsu šūnas ik brīdi tiek pakļautas brīvo radikāļu uzbrukumiem. To veicina ekoloģiskās problēmas, radiācija, elektromagnētiskais lauks, smēķēšana, alkohols utml. Otrs – nepietiekami bagāts uzturs. Tas bieži ir paaugstināta noguruma, aizkaitināmības, novājinātas atmiņas iemesls.

Trešais stresa iemesls – Centrālās nervus sitēmas (CNS) tonusa pazemināšanās. Pastāvīgas stresa situācijas strauji novājina CNS, īpaši alkohola un nikotīna slodzes apstākļos. Arī organisma atūdeņošanās strauji samazina CNS darbspējas.

Šūnas aizsardzība no brīvajiem radikāļiem ir pats smalkākais un efektīvākais organisma darbaspēju paaugstināšanas mehānisms. Viens no drošākajiem antioksidantiem – H-500. Tas pasargā šūnas membrānu (īpaši neironus) no bojāejas.

Coral Lecithin – atjauno nervu šūnu mielina apvalku, ietekmē nervu impulsu caurgājamības ātrumu pa nervu atzariem, kas ir viens no svarīgākajiem to pilnvērtīga darba rādītājiem, paaugstina dzīves tonusu un garīgās darbaspējas.

Combination Five satur speciāli atlasītas sastāvdaļas, kas kopā darbojas kā efektīvs nomierinošs līdzeklis.

Mindset augu sastāvdaļu komplekss nodrošina pilnvērtīgu smadzeņu šūnu darbību, uzlabo garīgās darba spējas, atmiņu, uzmanību, palīdz mazināt stresu.

Griffonia nepieciešama gan centrālajai gan perifērajai nervu sistēmai. Tā palīdz samazināt trauksmes sajūtu un depresiju.

Organismā nepieciešams uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru, priekšroku dodot tīram bioloģiski pieejamam ūdenim, kas bagātināts ar Coral Mine

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *