Redzes saglabāšanas programma

Laba redze Redzes pasliktināšanās iemesli.

Redze tā ir liela dāvana. Pēc sociālo aptauju datiem, cilvēki dzīvē visvairāk baidās to pazaudēt vecumā. Baidās zaudēt iespēju pilnvērtīgi kontaktēties ar pasauli un parūpēties par sevi patstāvīgi. Atjaunot redzi ir ļoti grūti, krietni vieglāk ir to saglabāt.

Uzturā nepietiekams beta-karotīna daudzums, kas nepieciešams A vitamīna sintēzei, kas savukārt aktīvi piedalās gaismas impulsa nodošanā acs tīklenei.

Asins mikrocirkulācijas traucējumi un iekaisuma procesi acs tīklenes kapilāros.

Acs tīklenes gaismjūtīgā aparāta svarīgo bioloģiski aktīvo vielu (minerāli, vitamīni, nepiesātinātās Omega klases taukskābes) samazināšanās.

Traucējumi redzes signāla nodošanas kvalitātes un caurejamības ātrumam pa nervu šķiedru. Lecitīna krājumu izsīkšana noved pie nopietniem redzes traucējumiem.

Redzes uzlabošanas un saglabāšanas līdzekļi.

Var, protams, audzēt un lietot uzturā briseles kāpostus, papriku, aprikozes, brokoļus, spinātus, burkānus un kāpostus, tikai, ja redze jau ir sākusi pasliktināties, tad tie būs vairāki kilogrami dienās, kas jāapēd, lai iegūtu kaut cik labu rezultātu. Tāpēc es dodu priekšroku zinātnieku izstrādātiem dabīgiem uztura bagātinātājiem, kas satur šo augu koncentrātus un arī ārstniecības augus.

Nepieciešams dabīgs karotinoīdu avots, kas piedalās gaismas enerģijas pārvēršanā bioelektriskā enerģijā. Šāds avots ir komplekss aļģu produkts – Phycotene. Tas veicina arī cilvēka redzes kvalitātes uzlabošanos krēslas laikā. Sastāvā arī Likopēns, kas ir spēcīgākais no karotinoīdiem ar lielu aizsargspēju. Šis komponents aktīvi kavē sirds un asinsvadu sistēmas slimību, priekšdziedzera un kuņģa-zarnu trakta vēža attīstību. Likopēns kā antioksidants pasargā šunās no brīvo radikāļu iedarbības.

Mikrocirkulācijas uzlabošanos var iegūt lietojot kompleksu antioksidantu produktu – Activin, kas paaugstina asinsvadu elstību, normalizē acs tīklenes kapilāru caurlaidību un ir spēcīgs antioksidants. Activīns arī veicina holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs, aizkavē novecošanās procesus, insulīna izstrādi, aizsargā no stresa, paaugstina organisma izturību, uzlabo koncentrēšanās spēju un atmiņu.

Jau izsenis oftalmoloģijā tiek lietota unikāla zālīte, kuras nosaukums runā pats par sevi – Ārstniecības Žibulītis. Pateicoties C, A un B grupas vitamīniem, Silīcijam un Dzelzim, tas rada pretiekaisumu iedarbību un uzlabo acs aizmugurējās daļas asinsvadu mikrocirkulāciju, kā arī noņem iekaisuma procesus, samazina deģenerācijas procesus un tīklenes audu distrofiju, īpaši vecākiem cilvēkiem. Žibulītis ir galvenā Eyebright sastāvdaļa. To lieto arī šādu problēmu gadījumos: konjuktivīts, blefarīts, asaru dziedzera iekaisums (dakriocistīts), paaugstināts acu nogurums, plankumi uz radzenes, katarakta. Šī produkta vietā nu jau ir nācis jaunais, uzlabotais Visi-Prime.

Coral Lecithin atjauno nervu impulsu caurplūdes ātrumu, kā arī nervu signālu mielīna apvalku, kas gandrīz par 60% sastāv no lecitīna. Lecitīns arī paaugstina organisma aizsargspējas pret toksisko vielu kaitīgo iedarbību, veicina žults atdalu un taukskābju uzsūkšanos zarnās, stimulē eritrocītu un hemoglobīna sintēzi.

Un vienmēr organismā nepieciešams uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru, lietojot tīru bioloģiski pieejamu ūdeni, kāds ir Koraļļu ūdens.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *