Kā koriģēt svaru?

Biošeips – BioShape – un koriģē svaru viegli.

BioShape – ir unikāls produkts svara korekcijai. Tā lietošana tievēšanas procesā dod iespēju izvairīties no diētu negatīvajām sekām (intoksikācija un zaudētā svara atgriešanās pēc diētas kursa beigām). Šis produkts ir īpaši ieteicams palielinātas slodzes gadījumā, svara samazināšanas programmu un organisma attīrīšanās laikā, kā arī sportistiem.

Aktīvo komponentu darbība:

No senatnes meža džimnema tiek izmantota cukura līmeņa pazemināšanai asinīs. Tās nosaukums tulkojumā no indiešu valodas nozīmē “cukura iznīcinātājs”. Šis augs ir unikāls ar to, ka tas neveicina insulīna jaunu porciju ražošanu, bet veicina jau esošā insulīna efektīvāku izmantošanu. Džimnemai piemīt arī spēcīga tonizējoša iedarbība. Tā satur divas aktīvās vielas: džimnemas skābi un gurmarīnu.

Džimndemas skābei ir hipoglikēmisks efekts, kas samazina glikozes uzsūkšanos no zarnu trakta asinīs un uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību.

Gurmarīns ietekmē mēles receptorus, samazinot saldas garšas sajūtu, kas ievērojami samazina saldo produktu patēriņu, palīdzot cīnīties ar lieko svaru.

Indijā no Kombodžas garcīnijas augļiem jau gadsimtiem ilgi pagatavo koncentrētu ekstraktu gremošanas uzlabošanai un ķermeņa svara samazināšanai. Garcīnijas galvenā aktīvā sastāvdaļa ir hidroksicitronskābe, kas ir sastopama tikai dažu augļu sastāvā. Hidroksicitronskābe darbojas divējādi – tā palīdz samazināt ēstgribu un palīdz sadedzināt taukus. Šī skābe sniedz izcilus rezultātus cīņā ar pārēšanos. lieko svaru un aptaukošanos. Bet īpaši svarīgi ir tas, ka hidroksicitronskābei nepiemīt reaktīvais efekts, t.i., vēlme ēst vairāk pēc garcīnijas ekstrakta darbības beigām.

Hroms ir iesaistīts ogļhidrātu apmaiņā un kopā ar insulīnu nodrošina glikozes transportu no asinīm uz organisma audiem, nodrošinot enerģijas piegādi. Tas palīdz palielināt glokogēna krājumu aknās, kas kavē ēstgribas kontroles centru galvas smadzenēs. Hroma trūkums veicina nekontrolējamo tieksmi pēc saldumiem.

Aminoskābju komplekss ir celtniecības materiāls olbaltumvielu biosintēzes procesā, tas efektīvi ietekmē lipīdu un ogļhidrātu vielmaiņu organismā, ir sagremojams daudz ātrāk un vieglāk, neveidojot kalorijas un toksīnus.

Bioshape īpašības:

  • Veicina tauku dedzināšanu. Mazina apetīti un tieksmi pēc saldumiem. Palīdz tikt galā ar organisma intoksikāciju diētu laikā un novērst pieņemšanos svarā pēc diētām un citām darbībās, kas vērstas uz svara zudumu. Sniedz tonizējošu efektu.
  • BIOSHAPE ir unikāls, sabalansēts aminoskābju komplekss, kas optimāli regulē olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu apmaiņas procesus organismā. Šis aminoskābju komplekss principiāli atšķiras no citiem līdzīgiem produktiem. Tas ir 4 reizes efektīvāks nekā jebkuras olbaltumvielas, kas iegūtas no kviešiem, sojas vai kazeīna.
  • BIOSHAPE satur supercitrimaksu plus, hidroksicitrātu un hromemeitu. Supercitromakss plus ir rūpīgi piemeklēts dabīgo ingredientu maisījums, kurš palīdz atbrīvoties no liekajiem taukiem.
  • Hidroksicitrāts paātrina tauku metabolisma procesu, kavē jaunu tauku slāņu veidošanos, bet augu komponenti uztura normālu cukura līmeni asinīs. Hromomeits veicina muskuļu stāvokļa uzlabošanos pie straujas ķermeņa svara zaudēšanas, kas padara figūru pievilcīgāku un skaistāku.

Sastāvs: Kombodžas garcīnijas augļu ekstrakts, meža džimnemas lapu ekstrakts, hroms, C vitamīns, kalcija, kālijs, aminoskābju komplekss (L-izoleicīns, L-lizīns, L-fenilalanīns, L-glutamīns, L-leicīns, L-metionīns, L-treonīns, L-arginīns, L-valīns, L-histidīns, L-5- hidroksitriptofāns).

Lietošana: Lietot 60 minūtes pirms katras ēdienreizes, uzdzerot 240 – 360 ml ūdens. 4 kapletes lietot pirms dienas pamatēdienreizes un pa 1 kapletei lietot pirms divām pārējām ēdienreizēm. Trenēties piecas dienas nedēļā vismaz 30 minūtes dienā. Uzturā iekļaut svaigus augļus, dārzeņus un zaļo pārtiku.

Bioshape ar regulāriem vingrinājumiem un pareizu uzturu palīdzēs:

  • koriģēt svaru;
  • samazināt ēstgribu;
  • samazināt tieksmi pēc saldumiem;
  • paaugstināt dzīves tonusu;
  • uzlabot ādas stāvokli.

Šis produkts vairs nav sortimentā. Tā vietā ir nācis uzlabots svara korekcijas produkts Lipostick Fit

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *