Koferments Q10

Q10

Koferments Q10 jeb Koenzīms Q10

Koferments Q10 – ubihinons – pats par sevi ir enerģētiskais substrāts, kas ir nepieciešams visu veidu šūnu dzīvības procesu norisei. Pateicoties tā pietiekamam daudzumam audos, notiek normāla imunoloģisko reakciju norise. Cilvēka organismā koferments sintezējas no mevalonskābes, kas ir viena no galvenajām organiskajām skābēm. Ar vecumu šis process palēninās, un tad palīgā nāk bioloģiski aktīva piedeva: “Koferments Q10”

Koferments Q10 – naturāls produkts uz ubihinona bāzes, kas paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, pastiprina antioksidantu aizsardzību, novēršot priekšlaicīgu novecošanos un vairāku slimību attīstīšanos.

Aktīvo sastāvdaļu iedarbība:

Vislielākā vajadzība pēc kofermenta Q10 ir orgāniem ar maksimālu enerģijas patēriņu – sirds, aknas, nieres un aizkuņģa dziedzeris. Šī viela ir šūnās esošo mitohondriju sastāvdaļa, ar kuras palīdzību tiek izstrādāti aptuveni 95% no visas cilvēka organismam nepieciešamās enerģijas. Kofermenta pielietošana ir paredzēta vairākās notievēšanas programmās, jo stimulē enerģijas izstrādi un normalizē vielmaiņas procesus. Turklāt, organismā esošie liekie tauku krājumi tiek sašķelti un izmantoti kā barības vielu avots.

Ar vecumu organisms zaudē spēju saņemt nepieciešamu kofermenta Q10 daudzumu kopā ar pārtiku. Paralēli samazinās arī Q10 kofermenta sintēze organismā, kas kalpo par iemeslu vairākām slimībām, kas pavada organisma novecošanos.

Pētījumi parādīja, ka koferments Q10 ir nepieciešams organisma imūnās aizsardzības nodrošināšanai: tas pastiprina makrofāgu aktivitāti un paaugstina imunoglobulīnu daudzumu.

Šī viela normalizē arī sirds-asinsvadu sistēmas darbību: paaugstina miokarda saraušanās spēju un uzlabo tā asinsriti, nodrošina antisklerotisku, antiaritmisku un hipotensīvu iedarbību, paaugstina fizisko izturību, kavē novecošanās procesus, pasargājot mitohondrijus no oksidēšanās. Ievērojami mazina zāļu toksisko iedarbību, veicina aizkrūts dziedzera darbību.

Ir jāņem vērā, ka kofermenta darbība nav momentāla. Produkta pielietošanas rezultāti sāk parādīties pēc 2-4 nedēļām pēc lietošanas uzsākšanas, kad organismā tiek sasniegta nepieciešamā vielas koncentrācija.

Kofermenta Q-10 deficīts var izraisīt sirds slimības. Sirdij piemīt augsta metaboliskā aktivitāte, tai  nepārtraukti nepieciešama enerģija , lai ritmiski darbotos, tādēļ tā ir jūtīga pret kofermenta Q-10  deficītu.

Koferments Q10 izrādīs nenovērtējamu palīdzību:

  • astēnijas un hroniskā noguruma sindroma gadījumā,
  • fiziskā spēka vai emocionāli-psihiskā izsīkuma gadījumā,
  • išēmiskās sirds slimības, aritmijas, hipertonijas gadījumā,
  • aterosklerozes gadījumā,
  • vielmaiņas traucējumu gadījumā,
  • rehabilitācijai pēc dažādām slimībām.

Lietošana: pa 1 kapsulai 2x dienā ēšanas laikā. Koferments Q10 ir “ātrās palīdzības” produkts Nr.1. Pie visiem šoka stāvokļiem un sliktām dūšām izbērt 3 kapsulas zem mēles.

Dabīgas izcelsmes Kofermentu Q10 var iegādāties par 30 eur

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *