CircuPhyt – vēnu veselībai

Cirkufit tas ir augsti efektīvs venotonisks dabas vielu komplekss asinsvadu veselībai.

Aktīvo vielu iedarbība.

Diosmīns – ļoti noderīgs flavonoīds, ko iegūst no citrusaugļu ekstrakta. Šī viela spēlē pirmo lomu asinsvadu tonusa paaugstināšanā, normalizē mikrocirkulāciju, novēršot varikozo vēnu paplašinājumu veidošanos un venozo nepietiekamību. Diosmīns palielina kapilāro sieniņu izturību, uzlabo venozo drenāžu un aizsargā asinsvadu sieniņas un kapilārus no iekaisuma procesiem.

Gotu kola – efektīvi palīdz pie varikozo vēnu paplašināšanās. Šis augs satur triterpēnu skābes, flavonoīdu rutīnu, kemferolu, kvercetīnu, kuri uzlabo smadzeņu un perifēro asinsriti. Gotu kola, veicinot kolagēna izstrādi,  nodrošina asinsvadu sieniņu elastību un attiecīgi paātrina bojāto asinsvadu ātrāku atjaunošanos.

Vilkābele – tās augļi satur organiskās, triterpēnu un fenolkarbonskābes, flavonoīdus, proantocinaidīnus un vitamīnu C. Pateicoties šādām sastāvam, vilkābele aizkavē angiotenzīna veidošanos, kas visvairāk veicina vēnu sašaurināšanos. Kā arī vilkābele mazina trombu veidošanos un veicina asins plūsmu.

Ginko biloba – kas bagāta ar ginkolīdiem, bilobalīdiem un flavonoīdiem, kuri paaugstina asinsvadu sieniņu elastību un izturību, mazina sarkano asins ķermenīšu eritocītu un arī trombocītu salipšanu, tādējādi novēršot trombu veidošanos, tai skaitā, arī smadzeņu un sirds asinsvados. Ginko biloba dod asinsvadus paplašinošu efektu, regulē asiņu pieplūdumu asinsvados, uzlabo kapilāro asinsriti, mazina augšējo un apakšējo ekstremitāšu pietūkumu.

Zilenes – tām piemīt neparasti daudzveidīgs derīgo vielu komplekss, kura vērtību īpaši paaugstina antioksidants proantocianidīns, kas nodrošina lielo asinsvadu un kapilāru elastību un kopējo to veselību.

Circuphyt nodrošina dziedējošu efektu, novērš varikozo vēnu paplašināšanos, veicina mikrocirkulāciju, mazina iekaisumu procesu veidošanos asinsvados.

Šis ir tikai viens no preparātiem, kas palīdzēs pie vēnu problēmām un mazinās kāju vēnas. Ja vēlaties uzzināt par pilnu vēnu uzlabošanas kompleksu, tad droši sazināties ar mani vai arī noskatāties lekciju Youtube par vēnu veselību šeit: Lekcija par vēnu veselību

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *