Dzelzs

Coral club uztura bagātinātājs “Dzelzs” satur ļoti svarīgu elementu, kas novērš anēmijas attīstību, paaugstina dzīves enerģijas un darba spēju līmeni. Organiskā dzelzs ir pilnvērtīgāka un vieglāk uzsūcās organismā. Tā neizraisa blakusparādības, kas ir raksturīgas dzelzs neorganiskajiem sāļiem: dispeptiskie traucējumi, kuņģa un zarnu gļotādas kairinājums, metāliska garša mutē, zobu krāsas izmaiņas.

Dzelzs piedalās asinsrades un audu elpošanas procesos. Dzelzs uzsūcas zarnu traktā, pēc tam difundē asinsvados, kur tiek saistīta ar īpašu transporta olbaltumvielu transferīnu. Pateicoties transferīnam notiek šūnu un audu piesātināšana ar dzelzi.

Dzelzs ietilpst fermentu – citohromu sastāvā, piedalās audu elpošanas procesos (transportē skābekli no plaušām uz visām organisma šūnām) un ATF sintēzes procesos, fermentatīvajās reakcijās, holesterīna metabolismā. Dzelzs uzkrājas liesā, aknās, kaulu smadzenēs un tiek izmantota pēc vajadzības, novēršot dzelzs deficīta anēmiju, kuras simptomi ir vispārējais muskuļu vājums, garšas un smaržas sajūtu izmaiņas, nagu un matu trauslums.

Dzelzs stiprina imūnsistēmu. Adekvāts dzelzs saturs organismā veicina aizsardzības sistēmas pilnvērtīgu funkcionēšanu. Dzelzs ietilpst fermentu sastāvā, kas nomāc patogēno mikroorganismu darbību, pateicoties detoksikācijas un antibakteriālām īpašībām. Dzelzs nodrošina aizsardzības olbaltumvielu – lizocīma un interferona sintēzi.

Dzelzs uzlabo ādas, nagu un matu stāvokli. Tā aktivizē fermentu-antioksidantu sintēzi, kas novērš oksidatīvus procesus šūnās un piedalās epitēlijaudu reģenerācijā, novērš nagu trauslumu, uzlabo matu struktūru un pigmentāciju.

Dzelzs deficīts izraisa nopietnus traucējumus organisma darbībā: var attīstīties mazasinība, samazinās imunitāte, palielinās infekcijas slimību risks, parādās pastāvīgs nogurums.

Produktu Dzelzs izmanto:

  • anēmijas profilaksei,
  • audu elpošanas un metabolisma procesu regulācijai,
  • imūnsistēmas funkcijas atjaunošanai šūnu līmenī,
  • ādas slimību profilaksei,
  • ādas, nagu un matu stāvokļa uzlabošanai.

Dzelzs 60 kapsulu cena ar kluba atlaidi ir 10eur. Šo produktu ar atlaidi varat iegādāties Coral club veikalā reģistrējoties šeit.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *