Kad lietot aminoskābes?

aminoskabesKas ir aminoskābes?

Aminoskābes ir galvenais mūsu ķermeņa būvmateriāls. Tās ietilpst olbaltumvielu sastāvā. Olbaltumvielas, kā zināms, veido visu mūsu organismu – muskuļus, audus, kaulus, asinsvadus utt. No tā varam secināt, ka aminoskābes ir vitāli svarīgas mūsu ikdienā, lai būtu veseli un laimīgi. Ir divu veidu aminoskābes – aizvietojamās un neaizvietojamās. Aizvietojamās mūsu organisms var sintezēt (izveidot) pats no citām aminoskābēm, bet neaizvietojamās varam tikai uzņemt ar pārtiku vai tīrā veidā un tās mūsu organisms pats sintezēt nespēj.

Kā uzņemt papildus aminoskābes?

Tāpēc ir svarīgi katram izvērtēt savu uzturu un izsecināt vai ar to var uzņemt visas nepieciešamās aminoskābes ikdienai vai nevar. Ja mēs katru dienu savā uzturā lietojam pietiekošu daudzumu ekoloģiski audzētu dārzeņu, augļu, salātu kā arī gaļu, tad iespējams, ka kādu daļu no vajadzīgajām aminoskābēm mēs saņemsim. Bet, ja nesekosim līdz, cik kvalitatīvs ir mūsu uzturs, tad, iespējams, ar laiku ķermenis mums par to atgādinās, jo lielveikalos nopērkamājā pārtikā un pusfabrikātos šīs sastāvdaļas vairs nav pietiekošā daudzumā. Attiecīgi ķermenis neuzņem vajadzīgo daudzumu un aminoskābes vairs nespēj nodrošināt muskuļu un audu veidošanos un sāk attīstīties slimības. Pievienotajā attēlā var redzēt kurām ķermeņa daļām kādas aminoskābes ir nepieciešamas to sekmīgai darbībai. Zinot savas veselības problēmas un apskatot šo attēlu jau varat izsecināt kādas aminoskābes jums varētu trūkt un padomāt par to papildus uzņemšanu. Vēl ikdienā uzņemt papildus amoinoskābes noteikti vajadzētu cilvēkiem, kas aktīvi nodarbojas ar sportu un strādā smagu fizisku darbu, jo tās tiek pastiprināti patērētas, bet ar pārtiku tik ātri to rezerves nav iespējams atjaunot.

Aminoskābju uztura bagātinātāji

Šim nolūkam ir izveidoti un tiek ražoti daudz un dažādi uztura bagātinātāji ar aminoskābēm to sastāvā. Iespējams iegādāties uztura bagātinātājus gan ar tikai vienu vai dažām aminoskābēm to sastāvā gan ar visām iespējamajām aminoskābēm. Tie tiek ražoti no augu un dzīvnieku valsts produktiem ņemot vērā to daudzumu katra sastāvā un to kā un cik ātri cilvēka organisms tos spēj uzņemt. Protams ražotāji ir dažādi, bet es dotu priekšroku ekoloģiskai produkcijai un dabīgi ražotiem uztura bagātinātājiem nevis ķīmiski sintezētiem. Zinot savu dzīvesveidu un savas vajadzības mēs varam izvēlēties katrs sev nepieciešamo tāpat kā vitamīnus un minerālvielas ar ko ikdienā papildināt savu uzturu.

LAMININE

Laminine pašlaik ir viens no populārākajiem dabīgajiem uztura bagātinātājiem, kas satur visas 22 cilvēkam nepieciešamās aminoskābes. Tas iegūts no apaugļotas vistas olas, jūras produktu olbaltumvielām un augu olbaltumvielām. Piedevām šajā sastāvā ir arī Fibroblastu Augšanas Faktors (FAF), kas nodrošina labāku galvas smadzeņu nervu šūnu darbību, paaugstina aminoskābju un peptīdu saturu šūnās un stimulē visu ķermeņa šunu atjaunošanos.

Kopš pats lietoju šo produktu, nogurums ir pazudis uz visiem laikiem. Agrāk dienas vidū uznāca tāds nogurums, ka bija ar auto jāapstājas ceļmalā un japaguļ, lai neaizmigtu pie stūres. Tagad jūtos mundrs un enerģijas pilns, kā arī pazudis ikdienas stress.

Iegādāties Laminīnu var šeit: Pasūtīt Laminine

Tagad piegādes notiek arī pa tiešo uz Latviju un kurjers to piegādās jums tieši uz norādīto adresi.


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *