Dzer svaigi spiestu sulu

Pārtika, kuru tu lieto, iespaido gan tavu garastāvokli, gan arī domu skaidrību. Šā iemesla dēļ seno laiku gudrie ēda tikai vieglus ēdienus. Viņi zināja, ka cita veida pārtika izjauktu pilnīgi norimušā prāta stāvokli, kā sasniegšanā bija ieguldījuši tik daudz darba, un traucēs meditācijās par dzīves patieso jēgu.

Ja tev piederētu dārga Formula 1 sacīkšu mašīna, tad tev pat prātā neienāktu uzpildīt to ar kaut ko citu kā tikai augstākā labuma degvielu. Jebkura cita degviela pavājinātu mašīnas darbību. Tad kāpēc gan tev neuzpildīt savu ķermeni – ķermeni, kas ir vēl daudz vērtīgāks satiksmes līdzeklis, – ar labāko pārtiku? Nepareiza uztura lietošana lielos apjomos pazeminās tavu enerģijas līmeni, iespaidos veselību un traucēs tavam prātam kalpot pilnā apjomā. Pirmais solis disciplinētāku ēšanas paradumu izkopšanā ir apzināšanās, ka pēc katrām treknām pusdienām tev būs jāpārcieš tām atbilstīga motivācijas un produktivitātes līmeņa pazemināšanās.

Viena no labākajām stratēģijām, kuru varu ieteikt enerģijas līmeņa un garastāvokļa uzlabošanai, ir ikdienišķs paradums dzert svaigi spiestu augļu sulu. Mūsu virtuvē uz letes atrodas viens no maniem laimētajiem ieguvumiem, kas pievieno manai dzīvei gadus un gadiem dzīvi, – tā ir mana sulu spiede. Ieguldīt sulu spiedē un atklāt svaigi spiestas sulas dzīvību dodošo vērtību ir gudrs gājiens. Tās sulas, kuras vari uztaisīt, garšo lieliski, un nevaru vien aprakstīt, cik brīnišķīgi tu jutīsies, ja, katru rītu pirms došanās uz darbu sāksi dzert pa glāzei zemeņu-ābolu vai apelsīnu-vīnogu sulas.

Fragments no Robina S.Šarmas grāmatas “Kurš raudās pēc tavas nāves?”

Šim papildus vēlos piebilst, ka ne visas sulu spiedes ir tik labas un saglabā visu labumu, kas atrodas augļos un dārzeņos. Parastajās sulu spiedēs, kas augļus sarīvē, zūd daudz vērtīgo vielu un vitamīnu, jo tur procesa rezultātā detaļas sakarst un notiek oksidācijas process. Bet visvairāk vitamīnu un enzīmu saglabājas un var tikt veiksmīgu uzņemti no sulām , kas spiestas ar spiešanas nevis rīvēšanas metodi. Šādas ir kompānijas Bauer sulu spiedes.

Piesakieties uz prezentāciju un sulu degustāciju pa lapas augšā esošajiem kontaktiem

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *