Dabīgas aminoskābes

Protivity (Protiviti) – aminoskābju komplekss.

Aminoskābes, kas ar peptīdu saiti ir savienotas ķēdē, veido augstmolekulārās organiskās olbaltumvielas, kas piedalās visos organisma pamatprocesos: elpošanā, gremošanā, nervu impulsu pārvadīšanā utt. No olbaltumvielu asimilācijas pakāpes organisma šūnās ir atkarīga dzīvības procesu norise. Augstas vitalitātes pakāpes nodrošināšanai ir nepieciešams, lai olbaltumvielas būtu ar augstu barības vērtību.

Tāds ir produkts Protivity – ideāls zemas kaloritātes papildinājums ikdienas uzturam. Produkta sastāvā ir augu izcelsmes unikālas augstvērtīgas aminoskābes, kas, neveidojot kalorijas, asimilējas visvieglāk un pilnīgāk. To lietošana ļaus optimizēt vielmaiņu, saīsināt pēctreniņu muskuļu atjaunošanās laiku, nodrošināt spēku un izturību. Atšķirībā no gaļas, putnu, zivju olbaltumvielām, kuras pārstrādājās un asimilējās stundām, Protivity gatavu aminoskābju veidā asimilējas 25 minūšu laikā.

Aktīvo komponentu darbība:

L-izoleicīns un L-valīns ir nepieciešami hemoglobīna sintēzei, stabilizē enerģijas sintēzes procesus un palielina izturību.

L-lizīns ir dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu sastāvā, tas ir nepieciešams audu atjaunošanai pēc traumām, antivielu, hormonu un fermentu sintēzei, uzlabo kalcija asimilēšanu no asinīm un tā transportu uz kaulaudiem.

L-fenilalanīns nodrošina savstarpējo saiti starp neironiem un galvas smadzenēm, sekmē endorfīnu izdalīšanos, labvēlīgi ietekmē garastāvokli, uzlabo atmiņu, uztur mundrumu un domāšanas skaidrību, mazina depresīvus stāvokļus.

L-glutamīns stimulē smadzeņu funkcijas, paātrina metaboliskos procesus muskuļos, utilizējot nevēlamos tauku krājumus, novērš muskuļu saspringumu un bojājumu (pēc nogurdinoša darba un treniņiem), paaugstina muskuļu šūnu hidratāciju un sekmē muskuļu augšanu un atjaunošanos.

L-metionīns un L-treonīns paaugstina holīna, imunoglobulīnu un antivielu sintēzi, mazina holesterīna saturu asinīs, traucē taukainās hepatozes attīstību.

L-arginīns sekmē insulīna izstrādi, kā arī palielina muskuļu masu. Darbojas kā stiprs antioksidants, traucē tauku oksidēšanu un uztur normālu lipīdu līmeni asinīs.

L-triptofāns piedalās serotonīna sintēzē, kas ir galvas smadzeņu neiromediators. Kopā ar lizīnu triptofāns stimulē augšanas hormona sintēzi, pazemina holesterīna līmeni, mazina ēstgribu un uzlabo miega kvalitāti.

Protiviti lietošana ir nepieciešama pilnvērtīgai olbaltumvielu uzņemšanai, to deficīta gadījumā:

  • gremošanas procesu un vielmaiņas traucējumu gadījumā;
  • paaugstinātas fiziskās vai intelektuālās slodzes gadījumā;
  • pie spēku izsīkuma;
  • aknu darbības traucējumu gadījumā;
  • pēc operācijām vai traumām.

Lietošana: pa divām tabletēm no rīta un vakarā ēšanas laikā.

Protivity ultra – tīrākais aminoskābju komplekss.

Protiviti iepakojumā ir 140 tabletes. Tā pieejamību un cenu varat apskatīt šeit: PROTIVITY ULTRA

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *