Boswellia pret iekaisumiem

Boswellia nodrošina komplekso atbalstu balsta un kustību orgānu sistēmām. Produkta pamatā – tā paša nosaukuma auga ekstrakts, kas pateicoties bosvēlijas skābju saturam, pirmām kārtām mazina iekaisumu, palīdz uzlabot asins cirkulāciju muskuļu audos un stiprināt skrimšļu struktūru.

Salai guggal, shallaki, vai Indijas vīraks, – tā Austrumos mēdz dēvēt nelielus kokus no Burseraceae augu dzimtas (balzamkoki), kas aug Indijas kalnu rajonos. Starp visiem šo augu veidiem par visvērtīgāko tiek uzskatīta tropiskā bosvēlija, vai Boswellia serrata, ko eiropieši dēvē par Indian Frankincense (indijas vīraku). Bosvēlijas raksturīgākā īpašība ir aromātisko sveķu esamība, kas satur leģendārās bosvēlijas skābes. Ne velti indieši sauc bosvēliju par “cīnītāju pret iekaisumiem”.

Starp visām vērtīgām vielām, tās ir gan ēteriskās eļļas (kamfēns, pinēns), gan gumijas un palmitīnskābes, lielākā vērtība ir bosvēlijas skābēm, pateicoties savām pretiekaisuma īpašībām.

Pētījumu gaitā Indijas zinātnieki ir atklājuši, ka lietojot bosvēliju tiek efektīvi samazinātas tūskas un sāpes, pacientiem ar reimatoīdo artrītu.

Tās darbības mehānisms ir līdzīgs ar nesteroīdu pretiekaisuma līdzekļu darbības mehānismu, bet bez tiem raksturīgām blaknēm. Bosvēlijas skābju iedarbības princips uz kaulu un muskuļu sistēmu ir sekojošs. Šīs skābes efektīvi bloķē leikotriēnu un hormonu vielu sintēzi, kuri ir vieni no galvenajiem mugurkaula, skrimšļu, saišu, saistaudu, periartikālā šķidruma iekaisuma faktoriem. Tās bloķē arī balto asins šūnu – leikocītu iekļūšanu skrimšļa un locītavas šķidrumā, tādējādi ne tikai veicinot iekaisuma reakcijas vājināšanos, bet arī tieši samazinot locītavu skrimšļa bojājuma pakāpi.

Bosvēlija ir vērtīga ar tās stiprinošo ietekmi uz skrimšļu un kaulu audu struktūru. Bosvēlijas skābes neļauj attīstīties īpašiem fermentiem, kas iznīcina skrimšļus, samazina skrimšļa audu strukturālo komponentu izvadi ar urīnu, piemēram, hidroksiprolīna, heksozamīna un uronskābes, palēninot skrimšļa iznīcināšanu un otrādi, paātrinot atjaunošanās procesus. Šī auga darbība ir tieši saistīta ar sāpju un locītavu pietūkumu mazināšanu.

Starp citiem atveseļošanās efektiem bosvēlijas skābes arī uzlabo asinsriti iekaisušos locītavu audos, veicina bojāto asinsvadu stiprināšanu un atjaunošanu, atvieglo asins apgādi un barības vielu pieejamību bojājumu vietās.

Coral Boswellia palīdz:

  • mazināt iekaisuma procesus locītavās, muskuļos un skrimšļos;
  • novērst deģeneratīvo procesu attīstību kaulu-muskuļu audos;
  • uzlabot asinsriti muskuļos;
  • viegls caurejas līdzekļa efekts;
  • noņemt nepatīkamas pēkšņu asu sāpju izjūtas un stīvumu locītavās.

Sastāvā bosvēlijas ekstrakts un palīgvielas.

Lieto pa vienai kapsulai 3x dienā ēšanas laikā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *