Propoliss – dabīgā antibiotika

propolissFOREVER BEE PROPOLIS Bišu propoliss

Propolisa jeb bišu līmes vēsture sniedzas vairāk nekā 5000 gadu senā pagātnē. Asīrieši un senie grieķi propolisu lietoja veselības stiprināšanai un brūču dziedēšanai. Vārds „propoliss” cēlies no grieķu valodas un nozīmē „pirms pilsētas”. Senajā Grieķijā tā sauca priekšpilsētās izveidotos aizsardzības nocietinājumus.

Propolisa galvenā izejviela ir lipīgie augu sveķi. Bites propolisu izmanto stropa aizsardzībai pret dabā esošajām briesmām un infekcijām. Pietiek ar 20-30gr propolisa, lai bišu strops būtu sterils un baktericīds.

Propolisu uzskata par vienu no visefektīvākajām dabīgajām antibiotikām. Tas iznīcina baktērijas, vīrusus un sēnītes. Bišu propoliss stiprina mūsu imūnsistēmu un palīdz vienmēr saglabāt labu veselību.
Forever propoliss ir lielisks uzturvielu avots, kas satur daudz organisko skābju, vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju, bioflavonoīdu, flavonoīdu un fermentu. Šis ir 100 % dabīgs produkts un nesatur konservantus, sintētiskās krāsvielas, aromatizētājus.

Propolisu dēvē arī par dabas penicilīnu. To lieliski var izmantot kā antibiotiku, kad sintētiskās antibiotikas vairs nepalīdz, jo propolisa sastāvs var mainīties atkarībā no vides faktoriem. Propolisam piemīt antitoksiskas, antibakteriālas, tonizējošās un anestezējošas īpašības.

Propoliss ir spēcīgs antioksidants, kas aptur vai pilnībā apstādina nevēlamu mikroorganismu, baktēriju, sēnīšu un vīrusu darbību. Ar propolisu var veiksmīgi ārstēt apdegumus, apsaldējumus, strutainas un iekaisušas čūlas, ādas savainojumus, augoņus, izsitumus, krūšu galu un ādas plaisājumus, iekaisumus degunā, mutes gļotādā un kakla dobumā. Propolisu var lietot kuņģa, zarnu trakta, onkoloģisko, ginekoloģisko un uroloģisko slimību profilaksē. Propoliss stimulē imunitāti. Tas samazina holesterīna līmeni asinīs, arteriālo asinsspiedienu un pastiprina antibiotiku iedarbību.

• Dabīgs produkts, kas stiprina imūnsistēmu.
• Satur bišu pieniņu.
• Visas 22 aminoskābes, B vitamīnu komplekss.

Sastāvā arī medus un bišu māšu peru pieniņš.

LIETOŠANA: 1 tablete divas reizes dienā (sakošļāt).

propolisa sastāvs

propoliss

propoliss2_ruIepakojumā 60 tabletes. Iegūt šo lielisko dabīgo līdzekli var par 31.67 eur, bet sazinoties ar mani arī par patīkamākām cenām.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *