Selēns

Selēns – Selenium

“Vielu, kas ir spējīga pazemināt saslimstību ar vēzi gandrīz uz 40% un samazināt mirstību no vēža par 50%, vajadzētu pasludināt par grandiozo atklājumu medicīnā un izdalīt cilvēkiem visā pasaulē” – tā noraksturoja selēnu slavens amerikāņu kardiologs, dakteris Atkins. Ir pierādīts, ka reģionos ar augstu selēna saturu augsnē ir ievērojami zemāka saslimstība ar plaušu vēzi, taisnas zarnas vēzi, dzemdes kakla vēzi un dzemdes vēzi. Zinātnieki uzskata, ka nespecifisks dažu infekcijas slimību, sirds-asinsvadu slimību, onkoloģisko un gastroenteroloģisko slimību pieaugums var būt izskaidrojams ar selēna deficītu, kuru novēro vairāk nekā 80% iedzīvotāju Krievijā un citās valstīs.

Selēns – mikroelements, kas ir neaizstājams organisma antioksidantu un dezintoksikācijas aizsardzībā. Kā vitamīna E sinergists, selēns sekmē tā antioksidantu aktivitāti.Selēns piedalās joda metabolisma procesos, jo bez selēnu saturošiem fermentiem nav iespējama vairogdziedzera T3-hormona sintēze, kas ir nepieciešams normālai organisma fiziskai un garīgai attīstībai, īpaši centrālās nervu sistēmas attīstībai. Šis mikroelements ir muskuļu audos esošo olbaltumvielu sastāvā, tai skaitā arī miokarda sastāvā. Tas uzlabo asinsvadu sieniņu elastību un asins reoloģiskās īpašības, barības vielu un skābekļa transportu līdz audiem un šūnām, normalizē arteriālo spiedienu. Selēna pielietošana pirmajās nedēļās un mēnešos pēc infarkta, sekmē ātrāku rētaudu veidošanos un slimnieka izveseļošanos.

Selēns stiprina organisma aizsardzību pret vīrusiem un citiem patogēniem faktoriem. Turklāt, pētījumi parādīja selēna ievērojamu ietekmi uz imūnās sistēmas pamatšūnu – leikocītu, limfocītu, antivielu, makrofāgu un interferona sintēzes paaugstināšanos.

Selēnam ir nozīmīga loma ādas veselības uzturēšanā. Sekmē melanīna sintēzes samazināšanos, kas ievērojami samazina ādas pigmentāciju. Integrējoties šūnu membrānu lipīdu frakcijā, tas nodrošina stabilizējošo iedarbību, pasargājot ādas šūnas no smago metālu un brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem. Selēns ietekmē arī ādas elastību, pasargā to no agresīvas ultravioletu staru iedarbības un palēnina ādas novecošanās procesu.

Produkts Selenium nodrošina nenovērtējamu palīdzību veselībai:

  • stabilizē sirdsdarbību, traucējot aterosklerozes un sirds-asinsvadu slimību attīstību;
  • normalizē imūnās sistēmas darbību;
  • traucē vairogdziedzera hipofunkcijas attīstību;
  • nodrošina antioksidantu iedarbību, palēnina šūnu novecošanās procesus;
  • palīdz uzturēt ādas elastību.

Lietošana: 1 tablete dienā ēšanas laikā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *