Dabīgs antioksidants Activin

Dabīgs antioksidants Aktivīns – Activin

Notiekot lielam ķīmisko reakciju skaitam mūsu organismā, notiek arī brīvo radikāļu veidošanās. Brīvie radikāļi paātrina novecošanās procesus un veicina dažādu slimību attīstību. Brīvo radikāļu veidošanos paātrina vides nelabvēlīgie faktori: gaisa piesārņojums, tabakas dūmi, ķīmiskie savienojumi, kas nonāk organismā, u.c. Turklāt, organismam novecojot, antioksidantu aizsardzības sistēma vairs netiek galā ar slodzi, un pastiprinās radikāļu negatīvā ietekme. Šinī gadījumā aizsardzība līmeni var paaugstināt, lietojot bioloģiski aktīvās piedevas, kas satur antioksidantus.

Bioloģiski aktīvais komplekss Activin (Aktivīns) satur dažādus dabīgas izcelsmes komponentus-antioksidantus, kas aktīvi saista brīvos radikāļus, palēninot novecošanās procesus, palielina organisma enerģiju un izturību, stabilizē dzīvību uzturošās sistēmas.

Aktīvo komponentu darbība:

Inulīns ir polisaharīds, kas sastāv no fruktozes, kas ir unikāls cukurs, jo tā noārdīšanās procesā šūnu līmenī izdalās liels enerģijas daudzums, kas ir nepieciešams cilvēka dzīvības uzturēšanai. Turklāt, aktivējot savu mikrofloru, fruktoze nodrošina barības vielu uzsūkšanos.

Aktivīns (vīnogu sēkliņu ekstrakts) – ir čempions, saturot visvairāk dabisko antioksidantu, kas saista brīvos radikāļus un nomāc oksidācijas reakcijas. Vīnogu kauliņu ekstrakts ir kardioprotektors, kas nostiprina kapilāru sieniņas, uzlabo mikrocirkulāciju un paaugstina vispārējo ķermeņa tonusu. Tas darbojas 15 reizes aktīvāk nekā E vitamīns, un palīdz koriģēt ar vecumu saistītās izmaiņas. Ekstrakta aktīvās sastāvdaļas atdzīvina smadzeņu šūnu darbību, piesātinot tās ar skābekli.

Bišu māšu peru pieniņš – ir ļoti barojošs produkts ar augstu un daudzveidīgu bioloģisko aktivitāti, kas ietekmē organisma vielmaiņu. Viduslaikos šim pieniņam bija cits nosaukums – “karaliskā želeja”, jo sakarā ar sarežģīto iegūšanas un uzglabāšanas tehnoloģiju, to izmantoja tikai ļoti bagāti cilvēki. Bišu māšu peru pieniņš ir spēcīgs bioloģiskais stimulators un vispārspēcinošs līdzeklis.

Vitamīni C un E pieder pie antioksidantu grupas, piedalās proteīnu sintēzes procesā, paaugstina muskuļu tonusu, uzlabo organisma darba spējas.

Augsts vitamīnu un flavonoīdu (dabīgo antioksidantu) saturs ginka lapu, zaļās tējas un piena dadža sēklu sastāvā aktīvi ietekmē asinsvadus. Flavonoīdi nostiprina kapilāru sieniņas, paaugstina to izturību, aktivē oksidatīvos procesus audos, pastiprina askorbīnskābes iedarbību.

Sastāvs: Inulīns, sarkano vīnogu sēklu ekstrakts, C vitamīns, muira puama, eleuterokoks, bišu māšu peru pieniņš, dunaliela, sasmalcināti koraļļi, cinks, E vitamīns, piena dadža sēklas, ginka, zaļās tējas ekstrakti, mangāns, hroms, selēns, varš, molibdēns.

Lietošana:  pa vienai kapsulai 2 reizes dienā, ēšanas laikā. Ja dzīves veids saistīts ar lielu enerģijas patēriņu, lietot pa 2 kapsulām 2 reizes dienā.

Produkts Activin veicina:

  • novecošanās procesu aizkavēšanos;
  • organisma tonusa paaugstināšanu;
  • sirds un asinsvadu sistēmas funkciju uzlabošanu;
  • atmiņas uzlabošanos;
  • organisma izturības paaugstināšanu un atveseļošanās procesu paātrināšanu.

Iepakojumā ir 60 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *