Kur nopirkt Laminīnu ?

LaminīnsKur nopirkt Laminīnu ?

Cilvēki bieži vēršas pie manis ar šādu jautājumu. Tāpēc šeit došu norādījumus kur un kā iespējams to iegādāties. Vispirms jāsaka, ka to netirgo aptiekās un lielveikalos un diez vai arī kāds tur mājās tādus uzkrājumus, lai varētu otram notirgot vajadzīgo daudzumu. Amerikā, Anglijā un vēl dažās citās valstīs to ir atļauts tirgot un Laminīnu var nopirkt internetveikalos un, iespējams, arī kur citur.

Latvijā Laminīnu un citus šīs kompānijas produktus nopirkt var tikai reģistrējoties internetā. Samaksāt var ar bankas kartēm Visa vai Mastercard un kurjers preci pieved mājās klāt apmēram 4-5 dienu laikā. Reģistrēties var šeit, spiežot uz sekojošas saites: nopirkt vai pasūtīt Laminīnu var šeit. Nospiežot uz šīs saites, atvērsies jauns logs un tur jāspiež un Join now (iestāties) un izvēlieties valsti, uz kuru pasūtīt Laminīnu. Nenobīstieties, ka lapa ir angļu valodā. Labajā augšējā stūrī Jūs varat izvēlēties mums saprotamāko krievu valodu.

Tālāk jums jāizvēlas cik un kādus Laminīna produktus vēlaties pasūtīt. Tālāk uzskaitīšu dažus produktu veidus un cenas, kuri jūs varētu interesēt. Cenas norādīšu aptuvenas un jau ar piegādes izmaksām un nodokļiem. Ir pieejami šādi veidi:

  • Laminine – Activation pack 3gb – 110eur; Ja zināt, ka nepieciešams lietot ilgstoši, tad – Family pack 10gb – 305eur
  • Omega+++ – Activation pack 3gb – 110eur, Family pack – 10gb – 305eur
  • Digestive+++ Family pack – 10gb – 285eur – gremošanas sistēmas sakārtošanai
  • Immune+++ Family pack – 10gb – 285eur – imunitātes sistēmas uzlabošanai
  • 250 Powerhouse – 4gb Laminine + 2gb Omega + 2gb Digestive + 2gb Immune – 330eur
  • Essential 98 4x1gb no katra produkta pa 1gb – 138eur

Kad esat izvēlējušies sev nepieciešamos produktu, tinam lapu līdz lejai un spiežam: turpināt. Nākošā lapā jums piedāvās auto piegādi – katru mēnesi piegādāt jums kādu no izvēlētajiem produktiem. Ja šo opciju nevēlaties, tinat līdz lejai un spiežat turpināt.

Nākošajā lapā ievadiet savus personīgos datus, piegādes adresi, telefonu (lai kurjers var ar jums sazināties), maksājumu kartes datus, kā arī izdomājiet paroli. Pēc reģistrācijas saglabājiet lapas adresi un paroli, jo turpmāk vienmēr varēsiet pasūtīt Laminīnu no šīs savas lapas.

Ceru, ka jums viss izdevās un pēc dažām dienām kurjers jūs patīkami pārsteigs.

Ja palaidāt garām vietu kur reģistrēties, tad iegādāties vai pasūtīt Laminīnu var spiežot šeit.

Ja nepieciešama papildus informācija, droši varat sazināties ar mani.

Tālāk varat izlasīt, ko Jānis Kaļāns stāsta par savu pieredzi ar Laminīnu. Vai arī meklējiet Ievas stāstu marta beigu numuru.

Ivasstasti1

IS2

Ivasstasti3

IS4


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *