Esi vesels centrs jaunās telpās

Esi veselsŠonedēļ 15.aprīlī Liepājā notika oficiāls pasākums – “Esi vesels” Cigun-Reiki alternatīvā veselības centra jauno telpu atklāšana. Tagad šis alternatīvās veselības centrs atradīsies Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā 10.

Atklāšanā piedalījās centra izveidotājs un dziednieks bioenerģētiķis Juris Brants, kurš arī no jaunajām telpām vadīja kārtējo online vebināru par veselības tēmu.

Geštaltterapeite un psihoterapeite Zane Lobanova prezentēja savu jauno grāmatu “Miss trakonams”. Grāmata ir par meiteni, kura caur milzīgu cīņu meklē savu sievišķo spēku un piedošanu. Grāmatu turpmāk arī varēs šeit iegādāties.

Kā arī Guntars Briķis pastāstīja par līdzekļiem kā izsargāties no elektromagnētiskā starojuma, ko izstaro mobīlie telefoni un citas elektroierīces.

Bija arī pārstāvji no laikraksta “Kurzemes vārds” tā ka droši vien būs arī kāda publikācija vai intervija laikrakstā.

Jaunajās alternatīvās veselības centra “Esi vesels” telpās būs iespēja iegūt konsultācijas par savu veselības stāvokli, pieteikties uz masāžām un Cigun un Reiki nodarbībām un kursiem. Kā arī šeit notiks bioenerģētiķu dziednieku apmācība un citi ar veselību saistīti kursi un nodarbības. Centrā ar laiku būs iespēja iepazīties ar inovatīviem risinājumiem veselības diagnosticēšanā un uzlabošanā. Kā arī būs iespēja iepazīties ar kompāniju Amway, Vivasan un Coral Club dabīgajiem produktiem veselības uzlabošanai un profilaksei.

Vairāk par alternatīvā veselības centra “Esi vesels” pakalpojumiem vari uzzināt centra mājas lapā www.veselibastelpa.lv

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *