Dzeriet tīru ūdeni ar espring filtru

Espring filtrs

Kāpēc jālieto ūdens filtri?

Kā jau mēs visi zinām, tad ūdens ir viena no mūsu organisma galvenajām sastāvdaļām. Bet vai mēs pievēršam vērību kādu ūdeni mēs ikdienā dzeram? Un cik mēs to dzeram? Pieaugušam cilvēkam dienā vajadzētu izdzert vismaz 1,5L ūdens vai 30ml uz 1 kg ķermeņa svara, ko arī es pēdējā laikā cenšos darīt. Bet mājās parasti ūdens nav tik tīrs, lai to izmantotu ikdienas lietošanai.

Paskatieties uz savu vannu vai dušu – vai tā gadījumā nav ieguvusi dzeltenbrūnu nokrāsu? Pēc tā arī var spriest cik tīrs ir mūsu ikdienā lietotais ūdens. Iespējams, ka vienkārši pažēlojam naudu. Bet nu šai nevajadzētu būt tai lietai, kam žēlot naudu.

Esmu mājās uzstādījis 3 dažādus ūdens filtrus, bet pilnībā ūdens vienalga attīrīts netiek un tā nepievilcīgās krāsas un smakas dēļ to ikdienā dzeršanai lietot negribās.

Iespējams domāt par ūdens attīrīšanu un dzeršānu piespiedušas veselības problēmas, jo ar ūdeni organismā nonāk arī viss tas, kas ūdenī atrodas un ne vienmēr tas viss ir labs.

eSpring filtrs ir pirmais patentētais filtrs, kurā ir apvienots presēts oglekļa bloks ar ultravioleto lampu un modernu elektronisko kontroles sistēmu, kas arī paziņo, kad ir laiks mainīt filtra elementu. Filtrs attīra vairāk kā 140 kaitīgo piemaisījumu un ultravioletais starojums iznīcina 99.99% kaitīgo mikroorganismu.
Šī sistēma ir testēta NSF international, kas pārbauda cilvēka ikdienā lietojamos produktus.

Tātad šīs sistēmas darbības novērtējums ir: efektīvi samazina hlora saturu ūdenī, uzlabo garšu, dzidrumu un noņem smakas, attīra ūdeni no mikrodaļiņām, uzlabo no šī ūdens gatavoto ēdienu un dzērienu garšu, attīra no tādiem piemaisījumiem kā benzīns un dīzeļdegviela, attīra no pesticīdu paliekām kā arī attīra no svina, dzīvsudraba un radona(radioaktīvs). Efektīvs baktēriju iznīcināšanā. Filtra elements ir viegli nomaināms un tas paredzēts lietot vienu gadu vai 5000 litrus.
Pēc attīrīšanas ūdenī saglabājas kalcija, magnijs un fluorīdi.
Attīrītā ūdens pašizmaksa ir zema – apmēram 0.17eur par litru pirmajā gadā un ap 0.06eur par litru nākošajos gados. Filtrs lietojams tikai dzeramā ūdens attīrīšanai kā arī uztura pagatavošanai.

espringespring ūdens attīrīšanas sistēma

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *